Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážna podložka s magnetickou terapiou TL2010
02.Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou MEDIWEL MWL
03.Magnetický náramok ZEPFER 8002SB
04.Magnetický náramok ZEPFER 8001SG
05.Magnetický elastický pás na koleno J1002
06.Magnetický elastický bedrový pás B1001
07.Magnetický elastický pás na lakeť J1001
08.Magnetický elastický pás na zápästie J5001
09.Magnetický elastický pás na členok J1003
10.Bylinná magnetická maska MEDIWELL Multimedia
» Mapa stránok

Masážna podložka s magnetickou terapiou - TL2010

56,90 €
  
Masážna podložka s magnetickou terapiou
Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Nie je sa čomu diviť, celý deň namáhame oporu nášho tela, ktorou je chrbtica. Tá drží celú našu telesnú konštitúciu. Teraz je pred vami jedinečná možnosť sa týchto nepríjemných bolestí zbaviť. A to nielen bolestí chrbtice. Vynikajúca Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou je účinná na všetky časti ľudského tela, napríklad krk, pás, boky, sedacie svaly alebo vaše nohy.

Teraz sa budete z práce tešiť domov na to naozajstné odpočinutie. A to všetko iba vďaka 10-30 minútam na našej Mikroprocesorovej masážnej podložke s magnetickou terapiou. Je to všetko veľmi jednoduché, vyberiete si z 8 programov, nastavíte intenzitu, ľahnete si alebo sadnete a už si len užívate príjemnej masáže a relaxáciu, po ktorej sa budete cítiť uvoľnení a spokojnejší. Všetko je užívateľsky príjemné a prístroj zvládne ovládať naozaj každý.

Tak neváhajte a užívajte si príjemnú relaxáciu spojenú s odstránením bolestí chrbtice, nôh alebo sedacích svalov. Prístroj je tiež účinný v boji proti chronickým chorobám. Je vedecky dokázané, že Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou pomáha odstraňovať príznaky stresu, neurózy a ďalších chronických ochorení. Tento prístroj sa stane vašim neoceniteľným pomocníkom pre každodenný život.

Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiouCharakteristika:
- 9 vibračných bodov, 8 masážnych funkcií a 18 skupín silných magnetov
- Môžete si vybrať medzi dĺžkou masáže : 10, 20 alebo 30 minút
- Podložku si môžete úplne nastaviť sami alebo môžete využiť plne automatický program
- LED dióda na prístroji meniaca farbu ľahko zobrazí pozíciu a rozsah masáže
- Možnosť nastavenia slabej, strednej, silnej intenzity na podložke
- Na prístroji je vzduchom plnený vankúšik, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne v každej polohe.

Čo je vlastne magnetická terapia?
Liečba pomocou magnetov bola známa už pred storočiami, ale základy modernej magnetickej terapie boli položené až koncom 19. a začiatkom 20. storočia, súčasne s rozvojom fyziky, chémie a elektrofyziológie. Je dokázané, že živý organizmus produkuje veľmi slabé elektromagnetické pole, ktoré neustále reaguje na magnetické pole zemské. Pôsobením silného magnetického poľa, napr. v priemysle, dochádza k negatívnym vplyvom na organizmus a opačne, pôsobením magnetického poľa s nízkou indukciou a jeho tzv. biotropných parametrov, možno dosiahnuť mimoriadne pozitívnych účinkov na organizmus až do jeho bunkovej štruktúry, pretože bunky sú v podstate magnety s obomi polarizáciami a magnetické pole nimi prechádza a aktivuje ich. Najviac používanou formou je tzv. bodová magnetoterapia, ktorú využíva naša jedinečná Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou. Oproti pulznej magnetoterapii tkvie jej hlavná výhoda v tom, že u nej nie je možné lokálne poškodenie elektrickým prúdom. Magnetoterapia sa teda používa i formou bodových magnetov (napr. vložky do topánok, čelenky, náramky atď.), pitím zmagnetizovanej vody a rôznymi ďalšími spôsobmi pre regeneráciu buniek, zmiernenie bolestí, relaxáciu, pri opuchoch, protizápalových terapiách atď.

Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiouHlavné účinky magnetickej terapie:
1. Protizápalové pôsobenie je založené na poznatku, že slabé elektrické prúdy vyvolané pulzným magnetickým poľom sú schopné zvýšiť fagocytózu neutrofilov vrátane zvýšenej produkcie superoxidu. Následná indukcia superoxiddismutázy viazanej na endotel je vysoko pravdepodobná, čo má za následok vyššiu koncentráciu peroxidu vodíka v exponovanej oblasti. Pretože superoxid inhibuje aktivitu katalázy, produkovaný peroxid vodíku nie je odbúravaný a ten je schopný deštruovať leukotriény, jedny z najsilnejších aktivátorov fagocytózy.

2. Vasodilatácia – dochádza k uvoľneniu Ca2+ iónov, čo vo svojom dôsledku znamená povolenie svaloviny ciev, hlavne prekapilárnych zvieračov. Toto vedie k zlepšeniu prekrvenia tkanív a kapilár. Výsledkom toho sa zvýši i parciálny tlak kyslíku v tkanivách, až o 200 percent a zrýchli sa odvod splodín látkovej výmeny, čo je predpoklad každého ozdravného procesu.

3. Zrýchlenie hojenia bolo preukázané nielen pri kostiach, ale rovnako u mäkkých tkanív. Toto pôsobenie možno vysvetliť hypotézou podľa Oberleyho. Pulzné magnetické polia aktivujú respiračné reťazce. Dôkazom pre tento predpoklad sú RTG nálezy po relatívne krátkej /1 mesiac/ trvajúcej magnetoterapii, ako je uvedené vyššie. Ďalšie hojenie je podporené zvýšenou tvorbou fibronektínu týmito bunkami, takže neprekvapí literárne údaje sledujúce dynamiku hojenia, ktoré popisujú podstatne rýchlejšiu tvorbu väziva.

4. Výrazné protiedémové pôsobenie - dochádza k zlepšeniu perfuzie danou oblasťou a protizápalovému pôsobeniu.

5. Dochádza k upokojeniu pacientov, lepšiemu spánku, ústupu migrenóznych stavov a pod. Na tomto účinku sa výrazne podieľa analgetický účinok magnetoterapie.

Technické parametre:
Model: TL-2010B
Napájanie: AC 230V / 50Hz (sieťový adaptér)
DC 12V (auto adaptér)
Spotreba: max. 200W
Maximálna doba masáže: 30 minút
Rozmery: 1650 x 580 x 40mm (D x Š x V)

Názory zákazníkov

Emília Kosová
Pred rokom som oslávila 65. narodeniny. Jedným z darčekov bola i táto masážna podložka. Syn s družkou mi ju kúpili kvôli mojim problémom s bedrami a chrbtom. Masážnu podložku som mala dlho schovanú v skrini, pretože už na tie nové vynálezy moc nie som. Jedného dňa ma však začal bolieť chrbát tak, že som sa rozhodla to skúsiť. Prekvapilo ma, ako jednoduché bolo s prístrojom pracovať. Z počiatku som nechala zapnutý automatický režim. Prístroj mi výrazne uľavil od bolesti. Od tej doby som ho začala používať pravidelnejšie, teraz si ho už i sama manuálne nastavujem. Po roku používania som sa dokonca vrátila k môjmu milovanému tancovaniu, ktorého som sa kvôli chrbtu a bedrám musela pred 4 rokmi vzdať.

Martin Ľahký
Ako manažér som neustále celý deň v pohybe, som zaťažený neustálym stresom a tak som hľadal spôsob akým odbúrať stále rastúcu únavu a veľmi nepríjemný stres. Riešením sa pre mňa stala Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou. Po príchode z práce si dám 10 minútovú relaxačnú masáž a cítim sa uvoľnený.
Zdielať na: Masážna podložka s magnetickou terapiou - facebook.com Masážna podložka s magnetickou terapiou - twitter.com Masážna podložka s magnetickou terapiou - google.com Masážna podložka s magnetickou terapiou - digg.com Masážna podložka s magnetickou terapiou - yahoo.com Masážna podložka s magnetickou terapiou - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 02.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
SHOWROOM !!!
Otvorili sme pre Vás nový SHOWROOM na Kazanskej ulici č.12 v Bratislave. Príďte a vyberte si najideálnejší darček.
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masážní polštář  WELLMAX
Masážní polštář WELLMAX WLM
290,00 €
99,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Kompresné termo rukavice
Kompresné termo rukavice master
16,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!