Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Cholesterolmeter s glukomerom BKPMM001
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Cholesterolmeter s glukomerom - BKPMM001

184,44 €
  
Cholesterolmeter s glukomerom
Prinášame vám najnovší multi-monitorovací systém BeneCheck Plus. Tento systém 3 v 1 vám umožňuje skontrolovať glukózu v krvi, močovú kyselinu a celkový cholesterol. To všetko v jednom prístroji na meranie. BeneCheck Plus je rýchly, presný a veľmi výkonný. Umožní vám stály dohľad nad vašim zdravím pomocou mnohých funkcií, ktoré ponúka. BeneCheck Plus systém využíva najlepšiu amperometrickú technológiu pri testovaní celkovej glukózy močovej kyseliny a celkového cholesterolu.

To všetko pomocou BeneCheckPlus cholesterolmetru a jeho pásikov, ktoré sú vyrobené rovnakou technikou a sú tak prvými svojho druhu na celom svete! Elektrochemický monitorovací systém 3 v 1 BeneCheck Plus vám umožní vedieť výsledky počas pár sekúnd, nie je potrebné veľa krvi, takže celé testovanie je absolútne bezbolestné, jednoduchá prenosnosť a veľa funkcií vďaka ktorým nebudete musieť kupovať viac testerov.

Technická špecifikácia:
- meranie celkovej glukózy v krvi, kyseliny močovej, celkového cholesterolu
- 10s pre zmeranie glukózy, 15s pre zmeranie kyseliny močovej, 40-60 sekúnd pre zmeranie cholesterolu
- odoberanie vzorky pomocou unikátnych pásikov, prvých svojho druhu na celom svete
- napájanie na 3V lítiovú batériu, vydrží až na 1000 meraní.

Cholesterol - čo by ste mali vedieť!
Znalosti o cholesterole - dobrom a zlom – môžu byť veľmi dôležité pre vaše zdravie. Tieto informácie vám môžu pomôcť k tomu, aby ste predišli ochoreniu srdca v ďalšom priebehu života, pretože riziko ochorení srdca stúpa s tým, ako sa zvyšuje koncentrácia (hovorovo "hladina") "zlého" cholesterolu v krvi. Ak máte vysoký cholesterol, môžete ho znížiť zmenou vo svojich stravovacích návykoch, ďalšími zmenami životného štýlu a v prípade potreby užívaním liekov. Vysoký cholesterol je závažný problém, na ktorý by mal myslieť každý. Napr. v USA má vysoký cholesterol jedna z dvoch dospelých osôb a jedna z troch dospievajúcich osôb do 19 rokov.

Čo je cholesterol?
Cholesterol je látka, ktorú organizmus potrebuje pre tvorbu hormónov a vitamínu O a ktorá pomáha telu spracovávať tuky, ktoré jeme. Často sa meria koncentrácia celkového cholesterolu v krvi, sú však 3 hlavné druhy cholesterolu: lipoproteín s vysokou hustotou (alebo vysokodenzitný - angl. skratka HOL), ktorý je považovaný za "dobrý" cholesterol, a lipoproteíny s nízkou alebo veľmi nízkou hustotou (nízkodenzitný - LOL, alebo veľmi nízkodenzitný - VLOL), ktoré sú považované za "zlý" cholesterol. Koncentrácia cholesterolu je ovplyvnená radou činiteľov, napr. potravou s príliš veľkým obsahom nasýtených tukov alebo cholesterolu, nadváhou, telesnou nečinnosťou, vrodenými zdravotnými predpokladmi, vekom a pohlavím. Pokiaľ je v krvi príliš veľa "zlého" cholesterolu, jeho nadbytok môže byť zabudovaný do stien tepien a môže spôsobovať radu zdravotných problémov.
Je potrebné, aby ste poznali svoje hodnoty cholesterolu, pretože ak máte HOL príliš vysoký, môže to znamenať, že smerujete ku vzniku srdečnej choroby.

Mali by ste si nechať kontrolovať svoj cholesterol?
Všetci dospelí vo veku 20 rokov a starší by si mali nechať zmerať svoj cholesterol aspoň raz za rok.
- Mali by ste si nechať svoj cholesterol skontrolovať častejšie, ak ste starší ako 45 rokov (muži) alebo 55 rokov (ženy), alebo ak sa vo vašej rodine vyskytuje vysoký cholesterol.
- Teraz i vy sami môžete zvládnuť testovanie cholesterolu počas niekoľkých desiatok sekúnd v pohodlí domova, už žiadne zbytočné návštevy u doktora .
Meranie pomocou unikátnych pásikov je jednoduché, bezbolestné a rýchle. Využíva amperometrickú technológiu, vedúcu technológiu v oblasti merania cholesterolu, močovej kyseliny a glukózy v krvi.


Cholesterol - vysoká hladina cholesterolu
Vysoký cholesterol má v dnešnej dobe na svedomí stále viac úmrtí. Zvýšená hladina tohto krvného tuku mnohokrát býva predstupňom i sprievodným javom rady závažných ochorení – napr. ischemických chorôb srdca alebo aterosklerózy (kôrnatenia tepien) a mnohých ďalších. Pritom zákernosť vysokého cholesterolu spočíva predovšetkým v tom, že v prvých fázach nemá pozorovateľné fyzické symptómy – teda škodí nám, bez toho aby sme o tom vedeli. Navyše závažnosť tejto problematiky rastie so zvyšujúcou sa životnou úrovňou, ktorá so sebou nesie zlý životný štýl a stravovacie návyky. Cholesterol je teda nebezpečný pre svoju zlú subjektívnu pozorovateľnosť. K tomu počet ním spôsobených ochorení stále rastie – preto vznikla potreba vyvinúť dostupnú metódu, ako nenáročným a rýchlym spôsobom merať jeho hladinu a vytvoriť si tak prehľad nielen o aktuálnom stave. Totiž až keď poznáme výsledky pozorovaní ako priemerný stav, minimá a maximá a pod., môžeme proti cholesterolu bojovať efektívne – máme totiž pravidelné a presné informácie, ktorými sa môžeme riadiť a správne sa rozhodovať pre ďalšie kroky. Riešenie ponúkajú mobilné monitorovacie stanice.


Súčasti balenia
Bene Check cholesterolmeter s glukomerom BKP-M-001 1 ks
Kontrolné pásiky na meranie cukru v krvi (s 1 kalibračným pásikom) 10 ks
Kontrolné pásiky na meranie cholesterolu (s 1 kalibračným pásikom) 5 ks
Kontrolné pásiky na meranie kyseliny močovej (s 1 kalibračným pásikom) 10 ks
Lancety na odber vzorky krvi (ihličky) 25 ks
Odberové pero (napĺňa sa lancetami) 1 ks
Kontrolný roztok pre hladinu cukru 1 ks
Textilné puzdro 1 ks
Zdielať na: Cholesterolmeter s glukomerom - facebook.com Cholesterolmeter s glukomerom - twitter.com Cholesterolmeter s glukomerom - google.com Cholesterolmeter s glukomerom - digg.com Cholesterolmeter s glukomerom - yahoo.com Cholesterolmeter s glukomerom - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 13.07.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester JETT10
Alkoholtester JETT10 jett
38,00 €
18,48 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta DEGA
25,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!