Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
02.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1
03.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 3
04.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna terapeutická posteľ - StarJETT 2

1.292,59 €
  
Masážna terapeutická posteľ
Každý človek určite niekedy zažil bolesť nejakej časti jeho tela či iný zdravotný problém, ktorý mu zabraňoval v neobmedzenom pohybe, pôsobil negatívne na jeho myslenie a tým mu celkovo zhoršoval jeho životnú pohodu. Riešením v tomto prípade sú rôzne druhy masáží a relaxačných procedúr, ktoré uvoľňujú svaly, zbavujú napätia a stresu a uvádzajú ľudský organizmus do celkovej harmónie. Základný typ masáže priamo nadväzuje na znalosti čínskej tradiční medicíny, ktorá na rozdiel od západného pojatia lekárstva vníma telo ako celok. Pri masírovaní je využívaná funkcia konkrétnych akupunktúrnych bodov, ktorých výrazná stimulácia umožňuje telu zareagovať a uvoľniť napätie v potrebných partiách tela. Jedna z možností, ako si dopriať masáž, sú špecializované masážne salóny, v dnešnej dobe sa však oveľa častejšie používajú najrôznejšie masážne prístroje a pomôcky, ktoré sú vždy založené na nejakom spôsobe stimulácie svalov a nervov. Väčšina týchto zariadení je však malej veľkosti a je určená iba na konkrétnu časť tela. V prípade, že teda potrebujete namasírovať a celkovo zrelaxovať celé telo, trvá to zbytočne dlho.
Masážna terapeutická posteľ B002
A práve tento problém rieši moderná masážna terapeutická termo posteľ B002, ktorá v sebe kombinuje stáročia overené metódy tradičnej čínskej medicíny a najmodernejšie technológie tejto doby. Tento masážny systém bol vyvinutý najlepším týmom lekárov, elektronických inžinierov a odborníkov na výrobu a bol navrhnutý ako prístroj pomáhajúci pri odstraňovaní bolestí a zdravotných problémov ľudského tela.

Táto posteľ je vnútri vybavená štyrmi masážnymi valčekmi z prírodného liečivého kameňa jade (tzv. jade rollers), ktoré sú vyhrievané a vďaka špeciálnym koľajniciam dokážu automaticky masírovať celú plochu chrbta od krku až po stehenné svaly. Tieto špeciálne masážne kamene môžu byť vyhrievané až na teplotu 70°C, čo veľmi dobre pomáha pri odstraňovaní bolesti svalov chrbta.

Spolu s posteľou je dodávaný tiež ručný masážny prístroj, ktorý je vybavený deviatimi masážnymi jade valčekmi, ktoré môžu byť tiež vyhrievané až na teplotu 70°C. Vďaka tomuto ručnému masážnemu prístroju môžete vykonávať masáž kombinovanú s prehrievaním prakticky akejkoľvek časti vášho tela.

Masážna terapeutická termo posteľ B005 ponúka dva režimy prevádzky – automatický a manuálny. Pri automatickom režime je nastavený časovač na dobu 40 minút, po ktorú je vykonávaná úplne automatická masáž. Pri manuálnom režime si môžete sami zvoliť spôsob masáže.

Vďaka špeciálnemu výhrevnému systému je možné vykonávať termoterapiu vašich sedacích svalov, pásu, chrbta, ramien a krku. Termoterapia znamená liečenie teplom a jedná sa o jednu z najstarších ale zároveň najúčinnejších techník pri zlepšovaní krvného obehu, čím dochádza k uvoľňovaniu stuhnutých a bolestivých svalov. Vďaka zahrievaniu sa zároveň tiež zrýchľuje metabolizmus, čo má za následok rýchlejšie odstraňovanie toxických látok z tela von.

Masážna terapeutická posteľ B002
Spodná časť postele je vybavená špeciálnou podložkou z prírodného turmalínu, ktorá je vyhrievaná pomocou infračerveného žiarenia. Turmalín je liečivý polodrahokam, ktorý má veľa liečivých účinkov na ľudský organizmus. Okrem týchto účinkov má však turmalín tiež silné ionizačné vlastnosti a v spojení s teplom dokáže udržiavať správnu elektrochemickú rovnováhu tela a odstraňovať z tela škodlivé látky.

Masážna terapeutická termo posteľ B002 umožňuje vďaka špeciálnej konštrukcii a kombinácii účinkov jade kameňov, akupunktúry, shiatsu masáže a infračerveného žiarenia veľmi účinnú masáž celého vášho tela, čím udržiava dobrú pohyblivosť vašej chrbtice, odvádza z tela toxické látky, spomaľuje proces starnutia buniek, zázračne pôsobí na preťažené orgány a posilňuje imunitný organizmus ľudského tela.

Sila kameňov Jade – Jade rollers
Masážna terapeutická posteľ B002
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpamätanie sa na minulé existencie. Uľahčuje medziľudskú komunikáciu, napomáha vedomiu vyšších rovín bytia, je symbolom božej lásky. Je spájaný s hudbou. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdečnú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus.

A práve z kameňov Jade sú v masážnej posteli B002 vyrobené špeciálne masážne valčeky – tzv. „Jade rollers“, ktoré sú pripevnené na koľajniciach a pri masáži pomaly prechádzajú tam a späť pozdĺž celej chrbtice. Jade rollers sú tiež zároveň vyhrievané, čím teda plnia jednak funkciu masáže, tak tiež funkciu prehrievania, ktorá vychádza zo starej čínskej metódy moxibuscie.
Úlohou moxibuscie je nahrievanie akupunktúrnych bodov. Táto technika sa používa pri rôznych prechladnutiach, napríklad pri reumatických bolestiach pohybového aparátu. Moxibusciou sa liečia hlavne dlhotrvajúce, vysiľujúce a chronické ochorenia.

Vnútorné masážne valčeky vyrobené z Jadeitu sú špeciálne tvarované tak, aby presne kopírovali tvar ľudskej chrbtice a zaisťovali tak maximálne účinnú masáž a tepelnú stimuláciu akupunktúrnych bodov pozdĺž chrbtice. Jade rollers stimulujú životne dôležité akupunktúrne body, čím podporujú metabolizmus a povzbudzujú imunitný a lymfatický systém. Masážne valčeky neustálym pohybom po celej dĺžke chrbtice vykonávajú masáž chrbtových svalov od zátylku až ku kostrči. Chrbtové svaly sa tak uvoľňujú, zbavujú sa napätia a obnovuje sa ich bezbolestná pohyblivosť.


Účinky dlhovlnného infračerveného žiarenia – tepelná podložka
Masážna terapeutická posteľ B002
V spodnej časti masážnej postele je umiestnená špeciálna výhrevná turmalínová podložka. Táto podložka obsahuje zdroj dlhovlnného infračerveného žiarenia (FIR). Dlhovlnné infračervené žiarenie má vysokú prestupnosť, silu žiarenia, pozoruhodný vplyv na termoreguláciu organizmu a rezonančný efekt. Špeciálna podložka vyžaruje FIR žiarenie, ktoré je jednoducho absorbovateľné ľudským organizmom a vnútri organizmu potom premenené na vnútornú telesnú energiu. Lúče infračerveného žiarenia prestupujú do tela do hĺbky 3 – 5cm, čím stimulujú bunkové funkcie, pomáhajú uvoľňovať a vylučovať z tela nahromadené toxické látky, čo zároveň zlepšuje krvný obeh. FIR žiarenie uvoľňuje stuhnuté a neohybné svaly a tým pomáha odstraňovať bolesť. Už viac ako 30 rokov je infračervené žiarenie úspešne používané na liečbu chorých s rôznymi zdravotnými problémami a ochoreniami. Je tiež dokázané, že je FIR žiarenie prospešné pri zmierňovaní fyzických problémov a existujú tiež dôkazy o tom, že lieči veľa chorôb.

Jednoduché ovládanie
Masážna terapeutická posteľ B002
Ovládanie terapeutickej masážnej postele B002 je zaistené pomocou užívateľsky príjemného diaľkového ovládania vybaveného LCD displejom. Týmto diaľkovým ovládaním je možné jednoducho nastavovať jednotlivé prevádzkové režimy a teplotu vyhrievania.

Masážna terapeutická posteľ B002Hlavné prednosti terapeutickej masážnej postele B002
Masážna terapeutická posteľ B002
• Spojenie prírodnej Jade sily a turmalínu s modernou technológiou infračerveného žiarenia
• Kombinácia akupunktúry a moxibuscie uvoľňuje svaly a navracia im ich pohyblivosť
• Unikátny špeciálne tvarovaný masážny systém tvorený masážnymi valčekmi vyrobenými z prírodných liečivých Jade kameňov
• Výhrevná turmalínová podložka vyžarujúca dlhovlnné infračervené žiarenie napomáhajúce vylučovaniu toxických látok z tela
• Posilňovanie imunitného systému, zlepšovanie krvného a lymfatického obehu
• Jednoduché ovládanie vďaka prehľadnému diaľkovému ovládaniu
• 2 prednastavené režimy vrátane plne automatického režimu pre masáž, relaxáciu a celkové uvoľnenie celého vášho organizmu
• Prednastavený časovač na dobu 40-tich minút
• Tichá prevádzka zaisťuje maximálne príjemnú relaxáciu
• Napájanie z klasickej zásuvky 230V

Technické parametre masážnej terapeutickej postele B002
Model: B002
Napájanie: 230V / ~50Hz
Spotreba: 100W
Rozsah teplôt: 40 – 70°C
Rozmery: 195 x 62 x 15cm
Hmotnosť: 58kg

DOPRAVA GRÁTIS !!!
Zdielať na: Masážna terapeutická posteľ - facebook.com Masážna terapeutická posteľ - twitter.com Masážna terapeutická posteľ - google.com Masážna terapeutická posteľ - digg.com Masážna terapeutická posteľ - yahoo.com Masážna terapeutická posteľ - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 03.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
VARIO II s INFRAred Masážna podložka
VARIO II s INFRAred Masážna podložka Swiss
112,00 €
88,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta DEGA
25,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!