Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masáž hlavy Pavúk
02.Masážní polštář RelaxFit WLM
03.Vibračný masážny Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
04.Masážna podložka VARIO BASIC one
05.SHIATSU Masážny vankúšik BeautyShiatsu s jade infra vyhrievaním BeautyRelax
06.Masážny Prístroj Shiatsu Pro InnovaGoods 24W DAR0100711
07.3D Shiatsu masáž na nohy s tlakovo vzduchovou masážou a INFRA WellMax
08.MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY s INFRA VYHRIEVANÍM FootMat LS8589
09.Masážny prístroj pulzný s infrared terapiou EMT2312
10.Ručný masážny prístroj KW618
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Akupresúrny masážny prístroj - MC0086

10,00 €
  
Akupresúrny masážny prístroj
Použite ACU-ROLLERu je veľmi jednoduché. Na zariadení sú len tri ovládacie tlačidlá a nastavené módy bežia automaticky. Navyše, časovač zariadenie po 10 minútach nečinnosti zariadenie vypne.

Vhodný pre:
- všeobecné telesné formovanie
- rozvoj atletických schopností

POZOR – nie je zdravotnícky prostriedok
Masážny prístroj je iba stimulačný relaxačný prostriedok určený iba pre domáce použitie. Nejedná sa o zdravotnícky prostriedok. Nie je určený na odstránenie zdravotníckych problémov, ktoré môže posúdiť a odstrániť iba lekár.

Akupresúra
Akupresúra je stará čínska metóda pre liečbu mnohých bežných ochorení. Zapája do procesu liečenia vyvinutie tlaku na isté telesné body pre úľavu od bolesti a posilnenie imunitného systému. Už od roku 1970 je viac a viac používaná ako efektívna liečebná metóda. Akupresúra predstavuje úplne iný prístup k problematike odstraňovania porúch pohybového aparátu. V podstate sa jedná o prístup a uvoľnenie nahromadenej a zablokovanej energie v určitých miestach na ľudskom tele. Keď príde k zablokovaniu alebo upchaniu akupresúrnych bodov, môžete pociťovať bolesť alebo nepohodlie na fyzickej úrovni. Na emočnej úrovni sa môžete dostať do frustrácie alebo podráždenia a na energetickej úrovni môžete zažívať pocit zraniteľnosti a bezcieľnosti života. Použitím hlbokého ale jemného tlaku prstov na špecifické aku body sa môžu energetické bloky v tele uvoľniť a energia bude zase prúdiť a dovolí vášmu organizmu a mysli relaxovať.


Akupresúrny masážny prístroj MC0086


Táto metóda predstavuje nový prístup k problematike odstraňovania porúch pohybového aparátu ako napr. zablokovaných svalových partií a ich nerovnováhy, obmedzenie pohybu kĺbov, stavov po úrazoch a blokov chrbtice. Akupresúra spája praxou overené fyzio-regeneračné postupy s možnosťami modernej techniky. Týmto spôsobom je umožnená presná a rýchla diagnostika, ktorá určuje povahu reflexnej stimulácie presne stanoveným postupom, ktorý je zostavený pre individuálne požiadavky.

Pomocou akupresúry sme schopní vylepšiť pohybový aparát komplexným pôsobením terapeutických prístrojov, pri ktorom sa postupne odstraňujú energetické bloky svalstva a ich úponov a tým je docielená celková harmonizácia svalového aparátu, čím zdravé svalové partie posilnia svaly dysfunkčné. Pôsobením na akupresúrne neuromuskulárne a neurolymfatické body sa priaznivo stimuluje neurologicko-reflexný efekt a lymfatické riečisko, čo výrazne umocňuje konečný výsledok. Pomocou akupresúry je možné regenerovať ale i predchádzať problémom pohybového aparátu. Významnú roľu má akupresúra i v športovom odvetví, pravidelnou terapiou môžeme zvyšovať výkonnosť, predchádzať úrazom svalov alebo pomôcť pri návrate do aktívneho stavu po úrazoch a preťaženiach. Po terapii a úľave od bolesti je možné akupresúrou i zvýšiť kondíciu organizmu a rozšíriť celkovú hybnosť a tým zlepšiť psychickú pohodu.
Zdielať na: Akupresúrny masážny prístroj - facebook.com Akupresúrny masážny prístroj - twitter.com Akupresúrny masážny prístroj - google.com Akupresúrny masážny prístroj - digg.com Akupresúrny masážny prístroj - yahoo.com Akupresúrny masážny prístroj - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 05.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
VARIO II s INFRAred Masážna podložka
VARIO II s INFRAred Masážna podložka Swiss
112,00 €
88,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masáž hlavy
Masáž hlavy 611874
2,81 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!