Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Biolampa MultiJett
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Biolampa - MultiJett

138,00 €
  
Biolampa
Na podpornú liečbu rôznych ochorení

Vyrieši vaše zdravotné problémy vďaka zázračnému polarizovanému svetlu. Nenahraditeľný pomocník do každej domácnosti. Používať ho môžu ľudia bez rozdielu veku. Nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre ľudské oko alebo kožu.


Konečne veľmi kvalitná a cenovo bezkonkurenčná liečebná Polarizačná Biolampa s bohatým a nadštandartným príslušenstvom už v cene, teraz dostupná pre všetkých a nie len pre solventných. Biolampa je nenahraditeľný pomocník, ktorý určite vyrieši nemalé množstvo vašich zdravotných problémov. Biolampa ENERGIE-LAMPE ponúka pacientom i profesionálnym zdravotníckym pracovníkom spôsob liečenia ,ktorý má nezastupiteľné miesto v dostupných liečebných postupoch a prináša úľavu od bolestí a ťažkostí. Biolampa a liečba polarizovaným svetlom je považovaná za dôležitý prvok v systéme komplexnej liečby.Vývoj a výskum tejto liečebnej technológie má bohatú tradíciu a vďaka medzinárodným vedeckým poznatkom a výzkumu na poli fototerapie máte aj Vy možnosť zlepšiť kvalitu svojho zdravia a života.Sme plne presvedčený ,že naša Polarizačná liečebná Biolampa prinesie veľa úžitku vám ,Vašim blízkym a ľuďom ktorých máte radi.Produkt biolampa je ten ktorý by určite nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Hlavné účinky pôsobenia polarizovaného svetla:
- Urýchlenie regenerácie buniek
- Naštartovanie hojivých procesov
- Protizápalové účinky
- Zmiernenie bolesti (analegtický účinok)
- Rozšírenie ciev a lepšie prekrvovanie exponovanej oblasti tela
- Odstránenie podliatin (protiedémový účinok)
- Odstránenie zvýšeného svalového napätia (myorelaxácia)
- Posinenie a stabilizácia kostného a väzivového tkaniva (kĺby, chrupavky)
- Posilnenie a zlepšenie funkcie imunitného systému
- Stabilizácia krvného tlaku
- Harmonizácia vegetatívneho nervového systému
- Zníženie spotreby liekov


Použitie polarizačnej liečebnej lampy:
- Problémoch s tkanivom
- Hĺbkovej bolesti
- Problémoch na povrchu teploty
- Problémoch s kĺbmi
- Problémoch s chrbticou
- Oslabenej imunite
- Rehabilitácií organizmu po prekonaných chorobách a úrazoch
- Problémoch s očami
- Gynekologických ťažkostiach
- Urologických ťažkostiach
- Ušných, nosných a krčných ťažkostiach
- Stomatologických ťažkostiach
- Traumatologických ťažkostiach
- Dermatologických ťažkostiach
- Ťažkostiach zažívacieho ústrojenstva
- Pediatrických indikáciách
- Reumatických ochoreniach
- Únave a vyčerpanosti
- Kozmetických aplikáciách

Polarizačnú liečebnú lampu môžete využiť na:
a) Revitalizáciu energetických centier, dopĺňanie energie. Efektívne pôsobíme pri únave, neurotických problémoch, pri liečení kožných defektov a aj vnútorných, či povrchových zranení, priamo odstraňovanie bolestí. Dodržiavame osvitovú vzdialenosť cca 10cm. Aplikujeme dva, až trikrát denne po 6 minútach

b) Odstraňovaní bolestí, reumatologických bolestí, rán, bércových vredov, preležanín, popálenín a kožných problémov. Účinne môžeme predchádzať tvorbe jaziev. Liečebná polarizačná lampa účinne bolesť uvoľňuje, pomáha pri natiahnutú alebo preťažení svalov, pri vyvrtnutých kĺboch a zlomeninách kostí. Vysoký liečebný efekt dosahujeme pri problémoch kože, ako sú akné, ekzémy, alergie, herpesy, atopické ekzémy, alergické dermatózy, psoriázy

c) Prostriedok reflexnej terapie. Polarizované svetlo vytvára tlak, ktorý stimuluje konkrétne body s cieľom ovplyvniť prebiehajúce procesy v tele. Reflexné body označujú miesto pôsobenia svetlom v intervale 2-6 minút, dva až trikrát denne.

Zostava polarizačnej liečebnej lampy:
1) Polarizačná liečebná lampa
2) Časovač
3) Adaptér
4) Základný polychromatický filter
5) Červený monochromatický filter
6) Modrý monochromatický filter
7) Vymedzovač vzdialenosti osvitu
8) Stojanová úchytka
9) Poisťovacia skrutka
10) Kľúče
11) Kufrík
12) Stolový stojan
13) Návod na použitie v slovenskom jazyku

Technické parametre:
Model č.: D 514
Napätie: 230V
Napätie svetelného zdroja: 12V
Výkon svetelného zdroja:24W
Rozsah vlnových dĺžok: 400 nm – 2000nm
Stupeň polarizácie: > 95% polarizácia odrazom
Životnosť svetelného zdroja: min. 9000 hodín
Pracovný tepelný rozsah: +10°C – 40°C

Výmenné filtre: Predstavujú nadštandardnú výbavu sady polarizačnej liečebnej lampy

1) Filter štandard – žltý – prenáša svetelné spektrum 400 – 700 nm. (Jeho použitie je univerzálne, môže sa použiť pri všetkých aplikáciách.)
2) Filter red - červený – prenáša redukovanú časť spektra okolo 660 nm. (Aktivuje, vitalizuje, dynamizuje, zintenzívňuje. Uvoľňuje blokované energie a obnovuje činnosť potlačených procesov. Posilňuje zmysli a preniká hlboko do tkaniva. Má široké využitie v aplikáciách, ktoré riešia nezápalové stavy.)
3) Filter blue – modrý – prenáša redukovanú časť spektra okolo 430nm. (Upokojuje, zadržiava, koncentruje a chladí. Formuje a určuje štruktúru energie. Vyrovnáva hyperaktívne, nerovnovážne stavy, tlmí zápalové procesy, utišuje. Má široké využitie v aplikáciách, ktoré riešia zápalové stavy.)


BIOLAMPA ÚČINNÁ ZBRAŇ PROTI CHRÍPKE

Ako pôsobí polarizované svetlo pri ochoreniach dýchacích ciest?

K najčastejším dôvodom pre návštevu ambulancie napr. detského lekára alebo všeobecných,obvodných lekárov . Využitím účinkov polarizovaného svetla môžeme priebeh ochorenia zmierniť, urýchliť ústup symptomatológie a súčasne stimulovať imunitný systém. Jednoznačný vplyv tejto podpornej terapie môžeme potvrdiť pri ovplyvnení kašľa ako hlavného a najčastejšieho príznaku v ambulancii praktického lekára , pri diagnóze zápalu horných ciest dýchacích, ako sú zápal hrdla, hltana, hrtana /akútna laryngitída/, zápalu prínosových dutín, nosa, zápalu nosovej a krčných mandlí. Je možné tiež ovplyvnenie ochorení dolných dýchacích ciest, pri zápaloch priedušiek, ale tiež pri zápaloch stredného ucha, pri ochoreniach sliznice dutiny ústnej, pri prerezávaní zubov, pri bolesti zubov spôsobených zubným kazom.V súčasnosti stúpa výskyt ochorení dýchacích ciest, ktoré vznikajú pôsobením alergénov zo stravy, zo znečisteného životného prostredia, z nadmerného používania alergizujúcich látok. K týmto ochoreniam patrí senná nádcha a astma. Biolampa resp.svetelná terapia posilňuje imunitu i v tomto prípade, súčasne zmierňuje príznaky sťaženého dýchania.Ako pôsobí Biolampa a polarizované svetlo pri liečení rán a obnove tkanín?Poúrazové rany, preležaniny, otvorený vred predkolenia, pooperačné jazvy sú citlivým terénom pre urýchlenie lokálnej liečby svetlom. Taktiež častou indikáciou pre použitie Biolampy a svetelnej terapie je liečenie bolesti v reumatológii, v športovej medicíne umožňuje nielen liečbu, ale i zrýchlenie rekonvalescencie pohybového aparátu. Vynikajúca doplnková liečba pomliaždenín, odrenín, vyvrtnutí, tiež regenerácii svalov, kĺbov, tkanív.Naša Biolampa je ideálny rodinný prístroj, nakoľko je určený pre všetky generácie, aj pre bábetká. Doprajte si užívať pôsobenie svetla v pohodlí domova.SVETLO A FARBA.

Svetlo prináša život,prináša teplo,prináša čírosť,zaháňa temnotu.
Farba ovplyvňuje telo aj dušu.
Pre hormonálny systém má kvalita zdroja svetla rozhodujúci význam.Najvhodnejší zdroj umelého osvetlenia je to,ktore sa čo najmenej odlišuje od spektra slnečného svetla.Menej únavy a menej psychického stresu-to sú jeho pozitívne dôsletky.
Aj pri výrobe farebných sklíčok je venovaná vysoká pozornosť.Je to ručná práca s presným postupom.Sú ústne fúkané z bioinformovaných skiel a v spektrálnych farbách.

TERAPIA FARBOU


Liečenie pomocou farieb využívali už starí Egypťania, Indovia a Číňania.

Výmenné farebné filtre sú u nás už súčasťou výbavy našej Biolampy , čo u konkurenčných spoločností nie je. Pozn.väčšinou za ďaĺší nie malý príplatok.


Pre používanie farebných filtrov su vypracované programy liečby


ČERVENÁ - aktivuje, vitalizuje, dynamizuje, zintenzívňuje a posilňuje zmysly a preniká hlboko do tkaniva.

MODRÁ - upokojuje, zadržiava, koncentruje a chladí.Formuje a určuje štruktúru energie.Vyrovnáva hyperaktívne ,nerovnovážne stavy,tlmí zápalové procesy utišuje.ŽLTÁ - tonizuje, otvára, vyjasňuje, uvoľňuje stuhnutie a posilňuje nervy,jeho použitie je univerzálne ,môže sa použiť pri všetkých aplikáciách.

Zdielať na: Biolampa - facebook.com Biolampa - twitter.com Biolampa - google.com Biolampa - digg.com Biolampa - yahoo.com Biolampa - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.01.2013
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15 JETT 15
970,00 €
950,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
WELLMAX II Masážná posteľ  Jade-Roller-Infra-Tourmalin
WELLMAX II Masážná posteľ Jade-Roller-Infra-Tourmalin wellmax
1.350,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!