Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Vyhrievaný bedrový pás DAR0403332
02.Bedrový vyhrievací pás DAR0100570
03.Kompresné termo rukavice master
04.Ľadvinový pás vyhrievaný Solac CT8710 USB DAR0403268
05.Upokojujúca Gélová Maska DAR0100245
06.Vyhrievaná elektrická Dečka na Krk, Ramená a Chrbát DAR0100568
07.Vyhrievaná podložka na koleno HT7031
08.Vyhrievaný Koberček DAR0100262
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Infračervený matrac - Jade JS388

298,99 €
  
Infračervený matrac
Rovnako ako všetky prístroje a zariadenia potrebujú pre správne fungovanie pravidelný servis, tak i vaše telo potrebuje pravidelnú starostlivosť. A práve s týmto infračerveným Jade matracom JS-388 môžete pravidelne každý deň relaxovať a dopriať tak vášmu telu zaslúžený odpočinok. Tento matrac môžete používať na meditáciu, odpočinok, cvičenie a veľa ďalších činností, pri ktorých budete využívať všetky skvelé účinky a výhody tejto po celom svete veľmi obľúbeného infračerveného Jade matracu. Sami rýchlo zistíte, že používanie tohto matracu priaznivo pôsobí na váš organizmus a vy sa celkovo cítite oveľa lepšie. Východné kultúry vyznávajú relaxáciu a pravidelný odpočinok na liečebných teplo vyžarujúcich mineráloch.


Kto niekedy bol v Kórei alebo v inej časti východnej Ázie, tak určite vie, že k tamojšiemu kvalitnému bývaniu patrí tzv. „Ondol“, čo je tradičná korejská vyhrievaná podlaha, ktorá zaisťuje vyváženú vnútornú klímu. Slovo „Ondol“ znamená „horúci kameň“ a v Ázii sa Ondol s veľkou obľubou používa už niekoľko storočí. Ľudia sa tam naučili úplne využívať liečivých účinkov relaxácie a spánku na ploche vyhrievanej zospodu, čo je tiež jeden z dôvodov, prečo ľudia z východnej Ázie preferujú spánok na zemi. V dnešnej dobe už i západné civilizácie začínajú objavovať kúzlo tohto výhrevného systému a učia sa využívať jeho účinky.A práve tento špeciálny Jade matrac je obmenou tejto skvelej myšlienky vyhrievania zospodu. Miesto tvrdého povrchu podlahy si môžete pohodlne ľahnúť na veľa príjemne hladkých jade kameňov v tvare malých diskov. Tieto jade kamene sú skryté pod látkovým povrchom matracu, ktorý obsahuje infračervené výhrevné vlákna. Na západe je podobný výhrevný princíp známy z elektrickej prikrývky a však tento infračervený matrac má s elektrickou prikrývkou spoločnú iba funkciu vyhrievania. Oproti klasickej prikrývke ponúka liečebnú funkciu uznávaných jade kameňov a ešte oveľa viac.

Jade matrac

Vyskúšajte si Ázijskú kultúru i u Vás doma
Tento infračervený Jade matrac JS-388 je veľmi komplexný a technologicky vyspelý matrac zložený z mnohých vrstiev. Matrac jednak obsahuje špeciálne infračervené vlákna, ktoré zaisťujú vyžarovanie infračerveného tepla, čo prináša organizmu pokoj a vyrovnanosť i v stresujúcich momentoch. Matrac je dokonalou kombináciou prastarej Ázijskej kultúry a luxusu moderného spôsobu života.

Jade matrac

Objavte komfort magnetoterapeutického matracu
Jade matrac je možné používať v relaxačnej izbe, obývacej izbe, spálni alebo akejkoľvek inej miestnosti, kde radi odpočívate. Infračervený Jade matrac JS-388 má veľa skvelých vlastností, vďaka ktorým si ju vy i vaša rodina skoro obľúbite na toľko, že sa stane vašim spoločníkom pri mnohých denných činnostiach.
• Ľahko sa skladá pre efektívne uloženie
• Možno ho jednoducho prenášať z miesta na miesto
• Poskytuje rodine príjemné teplo pri sledovaní televízie
• Slúži ako vaša meditačná podložka
• Slúži tiež ako vaša hrejúca podložka pri cvičení jógy
• Je ideálna ako podložka pri masáži (uvoľňuje svalstvo)
• Pomáha pri zotavení po chrípke a prechladnutí
• Je ideálna pri liečbe artritídy, reumy a bolesti kĺbov
• Môže byť v prevádzke až 8 hodín
• Pri umiestnení do postele privodí výdatný hlboký spánok
vďaka vyhrievaniu zospodu

V zime hreje, v lete chladí
Matrac je možné využiť i pre príjemné schladenie počas horúcich letných dní. Vďaka jedinečným účinkom jade kameňov má matrac chladivé účinky (pokiaľ nie je zapnuto vyhrievanie). V letnom období teda nie je potrebné matrac pripájať do elektrickej siete.
Infračervený jade matrac JS-388 je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja terapeutických produktov, čo zaisťuje jej skvelé terapeutické účinky, ale zároveň tiež úplnú bezpečnosť pri jej používaní. Matrac samozrejme spĺňa Európsky štandard CE, čo okrem iného znamená, že matrac spĺňa normy o elektromagnetickom vyžarovaní.

Jade matrac

Hlavné vlastnosti infračerveného jade matracu JS-388
Vnútri jade matracu sú okrem diskov z prírodného jade kameňa vložené tiež iné vyžarujúce minerály ako turmalín, germánium a spraš. Keď je jade kameň nahriaty, tak vyžaruje infračervené žiarenie, ktoré prestupuje do tela do hĺbky 14 až 15 centimetrov. Toto žiarenie nie je prospešné iba pre povrchové svalstvo, ale tiež pre hlbšie časti vášho tela. Emitované žiarenie upokojuje, zmierňuje bolesť chrbta a ďalších častí tela ako sú napríklad reumatické bolesti.

Jade matrac
1. Vrstva prírodného minerálu ľadvinca a iných kameňov
2. Vysoko kvalitná textilná vrstva z Jacquardu
3. Nepremokavá PU/PVC vrstva
4. Vrstva zo skleného vlákna
5. Vrstva z bambusu a aktívneho uhlia
6. Sprašová netkaná látková vrstva
7. Silikónová vyhrievacia vrstva
8. Senzorová a bimetalová vrstva
9. Vrstva hliníkových fólií
10. Termostatová vrstva
11. Vrstva prídavných technických obvodov
12. Vrstva záporné ionizácie
13. Prešívaná bavlnená vrstva


Dômyselné zloženie niekoľkých vrstiev zaisťuje rovnomerné rozptýlenie tepla cez prírodné minerály, neutralizuje škodlivé elektromagnetické vlny a produkuje liečivé negatívne ióny. Záporne nabité kyslíkové ióny pôsobia preukázateľne priaznivo na naše zdravie, na psychiku a imunitný systém. Negatívne ióny sú elektricky nabité bezzápachové neviditeľné častice, ktoré sa vo veľkom množstve vyskytujú v prírode. Negatívne ióny sa často používajú pri čistení vzduchu, pretože na seba dokážu naviazať kladne nabité škodlivé časti a zneutralizovať ich.

• Veľmi rýchlo pôsobiace funkcie negatívnych iónov (odporúča sa mať túto funkciu zapnutú maximálne pol hodiny).
• Priaznivé účinky na uvoľnenie sliznice čriev.
• Vysoký krvný tlak môže byť znížený pravidelnou relaxáciou.
• Negatívne ióny napomáhajú odbúravaniu napätia.
• Tíšia bolesti hlavy.
• Negatívne ióny osviežujú vzduch a spríjemňujú odpočinok.
• Funkcia „E-vĺn“ neutralizuje škodlivé elektromagnetické žiarenie vyžarované elektrickými zariadeniami.

Ovládanie a používanie matracu je veľmi jednoduché. Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu si jednoducho vyberiete požadovanú funkciu a zvolíte teplotu vyhrievania.

Jade matrac
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Je symbolom šťastia, priateľstva a dlhého života. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpamätanie sa na minulé existencie. Uľahčuje medziľudskú komunikáciu, napomáha vedomiu vyšších rovín bytia, je symbolom božej lásky. Je spojovaný s hudbou. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdcovú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodarné účinky na ľudský organizmus.


5 dôvodov prečo zvoliť infračervený Jade matrac JS-388
1. Jade matrac je vyplnený prírodnými jade kameňmi a ďalšími vyžarujúcimi minerálmi ako je turmalín, germánium a spraš.
2. Funkcia vyhrievania vďaka infračervenému žiareniu do hĺbky prehreje vaše telo.
3. Funkcia generovania negatívnych iónov, ktoré čistia a osviežujú okolitý vzduch.
4. Bezpečné použitie po niekoľko hodín denne.
5. Viacvrstvový matrac je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov.
Infračervený Jade matrac JS-388 nie je zdravotnícky prostriedok.
Matrac nie je určený na stanovenie diagnózy, liečbu alebo prevenciu pred chorobami. Pokiaľ si nie ste istí, či môžete matrac používať, konzultujte to so svojim lekárom.
Zdielať na: Infračervený matrac - facebook.com Infračervený matrac - twitter.com Infračervený matrac - google.com Infračervený matrac - digg.com Infračervený matrac - yahoo.com Infračervený matrac - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 18.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
VARIO II s INFRAred Masážna podložka
VARIO II s INFRAred Masážna podložka Swiss
112,00 €
88,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta DEGA
25,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!