Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážní polštář RelaxFit WLM
02.Krčný masážny prístroj MC0133
03.Masážny Prístroj Shiatsu Pro InnovaGoods 24W DAR0100711
04.Prístroj na Masáž Šije a krku Pro InnovaGoods DAR0100725
05.Masážny prístroj na krk iNECK2
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Krčný masážny prístroj - MC0133

7,37 €
  
Krčný masážny prístroj
Bolesť krku a stuhnutosť krku je jedným z najčastejších problémov, ktorý postihuje dospelé osoby všetkých vekových kategórií. Príčin týchto bolestí môže byť niekoľko, ale najčastejšie sú to dlhé sedenie, opakovaná činnosť namáhajúce sa krčné svaly alebo spánok v nesprávnej polohe. Masážnych prístrojov určených pre masáž krku je veľké množstvo a jedným z nich je tiež tento krčný masážny prístroj MC0133, ktorý okrem klasickej vibračnej masáže ponúka tiež funkciu magnetoterapie.

Tento masážny vankúšik je vyrobený z mäkkej na dotyk príjemnej látky a vyplnený molitanom, čo mu zaisťuje takmer neobmedzené tvarovanie. Vďaka tomu sa vankúšik prispôsobí akejkoľvek veľkosti krku. Pre upevnenie vankúšiku na krk slúži pásik so suchým zipsom, pomocou ktorého možno vankúšik upevniť tak, že bude presne kopírovať zakrivenie krku a vykonávaná masáž tak bude maximálne účinná. Vnútri prístroja sa nachádza vibračný motor zaisťujúci účinnú vibračnú masáž. Vibračná masáž je vhodná hlavne pre uvoľnenie stuhnutých krčných svalov, zaistenie ich správneho prekrvovania a odstránenie ich bolesti.
Okrem vibračnej masáže však tento masážny prístroj ponúka tiež funkciu liečebnej magnetoterapie.

Krčný masážny prístroj MC0133
Vnútri vankúšiku sú umiestnené štyri silné magnety, ktoré majú priaznivé účinky na ľudské telo. Liečivé účinky magnetu sú známe už niekoľko storočí. Liečení pomocou špeciálnej rudy nazývanej magnetovec využívali už starí Číňania alebo tiež samotná Hippokrates. Princíp magnetoterapie spočíva v pôsobení umelého magnetického poľa na ľudský organizmus. Jedná sa teda o bezpečnú neinvazívnu fyzikálnu terapiu, pri ktorej je generované vonkajšie magnetické pole, ktoré ovplyvňuje magnetické pole vnútri ľudských buniek. Magnety pôsobia na nabité ióny vnútri buniek a zlepšujú tak rovnováhu medzi elektricky kladne nabitým povrchom bunky a záporne nabitým vnútrom. Magnetoterapia pozitívne ovplyvňuje biochemické pochody vnútri buniek organizmu a zlepšuje priechodnosť bunkových membrán. To má za následok lepšie a rýchlejšie okysličovanie buniek a zlepšené zásobovanie buniek
dôležitými látkami, čo vedie k zlepšeniu procesu metabolizmu.


Magnety vo vankúšiku teda generujú magnetické pole, ktoré pôsobí na nervové vlákna krčných svalov a tým obmedzuje prenos bolestivých vzruchov z nervových zakončení postihnutých častí tela do mozgu, čo vo výsledku znamená odstránenie bolesti týchto svalov. Zároveň toto magnetické pole tiež priaznivo pôsobí na bunky svalov a zrýchľuje proces ich regenerácie.
Vankúšik je ľahko prenosný a môžete ho používať kdekoľvek budete chcieť, pretože je napájaný pomocou dvoch AAA batérií 1,5V. Môžete ho teda bez problému brať so sebou na cesty a používať ho napríklad pri dlhom cestovaní autobusom alebo vlakom. Ovládanie masážneho prístroja MC0133 je veľmi jednoduché, na ovládanie sa používa jediné tlačidlo, ktorým sa masáž zapína a tiež vypína.

Technické parametre
Model: MC0133
Typ masáže: Vibračná
Ďalšie funkcie: Magnetoterapia (4 magnety)
Napájanie: 2x AAA batéria 1,5V
Rozmery: 660 x 110 x 50mm
Zdielať na: Krčný masážny prístroj - facebook.com Krčný masážny prístroj - twitter.com Krčný masážny prístroj - google.com Krčný masážny prístroj - digg.com Krčný masážny prístroj - yahoo.com Krčný masážny prístroj - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 28.07.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester JETT10
Alkoholtester JETT10 jett
38,00 €
18,48 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Soľný inhalátor
Soľný inhalátor VIVAMAX
14,90 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!