Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážne kreslo JETT 11 960W
02.Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15 JETT 15
03.Masážne kreslo JETT 11 960B
04.Luxusné masážne kreslo JETT34
05.Masážne kreslo JETT24
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážne kreslo JETT 11 - 960B

559,00 €
  
Masážne kreslo JETT 11
Masážne kreslo JETT-960 patrí do strednej triedy. Vyznačuje sa hlavne elegantným vzhľadom, vysokou kvalitou spracovania a použitím jedinečného masážneho systému. Vo svojej triede tak ponúka maximálny komfort a pôžitok z masáže, za bezkonkurenčnú cenu.

Svojimi sofistikovanými a výnimočnými funkciami ponúka plnohodnotný masážny systém, ktorý plne nahradí skutočného maséra. Nemusíte tak chodiť do žiadneho masážneho salónu, ale môžete si dopriať vysoko kvalitnú uvoľňujúcu masáž v pohodlí vášho domova. Rovnako ako domov, sa tento model hodí aj do vašej kancelárie, alebo uvítacej haly vašej firmy, kde bude pôsobiť veľmi reprezentatívne.


Stručné predstavenie produktu:
Ako sa vyvíja moderná civilizácia, mnoho ľudí príliš pracuje, zrýchľuje sa rytmus ich života, čo vedie k nespavosti, arytmii, zápche, únave, ostrej bolesti hlavy.
JETT960 je inovatívny hi-tech produkt vyvinutý profesionálnym kolektívom. Kontrolovaný mikro-počítačom, integruje tradičnú masáž s modernou elektronikou. Vďaka cielenej masáži ľudského tela, môžete i Vy, objaviť jej magický liečebný účinok. Je to tá najlepšia voľba pre domácu relaxáciu i pre zlepšenie vášho zdravia.


Hlavné charakteristiky:
Je navrhnutý v súlade s koncepciu techniky fyzickej antropológie. Až ho budete vlastniť, môžete si užívať pocit pohodlia ako často len budete chcieť.
Je riadený mikro-počítačovou umelou inteligenciou s dvoma režimami automatickej a ručnej masáže, ktorú si môžete vybrať ľubovoľne, pomocou rôznych masážnych efektov, ako je nepretržitosť, plynulosť, častá zmena a tak ďalej.
Luxusný LED ovládač je uspôsobený tak, že jeho ovládanie je veľmi jednoduché . Poslednou funkciou je intenzívne hnietenie, ktoré je navrhnuté v súlade s koncepciu techniky fyzickej antropológie.
Prispôsobuje valčekovú masáž pre chrbát i nohy. Uhol možno nastaviť jednotlivo alebo priebežne pre najlepší masážny účinok. V nožnej opierke je zabudovaný masážny mechanizmus, ktorý umožňuje roztieraciu masáž pre vaše nohy. Vďaka tejto masáži môžete vašim nohám dopriať veľmi príjemnú a uvoľňujúcu masáž, ktorá je vhodná pre ťažké a boľavé nohy po celodennej námahe. Roztieracia masáž zaistí správny krvný obeh vašich nôh, a uvoľní tak stuhnuté a boľavé svaly. Veľmi obľúbená a efektívna je vibračná masáž problematickej oblasti bokov, sedacích svalov a stehien. Vďaka tejto technike tak môžete docieliť sformovanie týchto partií.
Čalúnenie kresla je vyrobené z vysoko kvalitnej syntetickej kože, ktorá vyzerá ako pravá koža, avšak oproti pravej koži je jemnejšia a pružnejšia, takže nedochádza až k takému opotrebovaniu vplyvom pôsobenia masážnych jednotiek.


Unikátna funkcia tohto masážneho kresla je funkcia negatívnych iónov (aniónov). V hornej časti chrbtovej opierky je umiestnený generátor negatívnych iónov, ktorý obohacuje vzduch o biologicky priaznivé ľahké záporné ióny. Záporne nabité kyslíkové ióny obohacujú vzduch o biologicky priaznivé ľahké záporné ióny. Záporne nabité kyslíkové ióny pôsobia priaznivo na naše zdravie, na psychiku a imunitný systém.
Negatívne ióny sú elektricky nabité bez zápachové neviditeľné častice, ktoré sa vo veľkom množstve vyskytujú v prírode. Tieto záporne nabité ióny čistia vzduch a dodávajú sviežosť, ktorú poznáme napríklad z lesa, hôr alebo z prírody po letnej búrke. Anióny zvyšujú množstvo kyslíku vo vzduchu, čo umožňuje lepšie dýchanie, a tiež priaznivo pôsobí pri riešení ťažkosti ako je únava alebo vyčerpanosť. Zvýšený obsah kyslíku stimuluje mozog a dodáva telu novú energiu.Masážne kreslo JETT 11-960 Všetky funkcie prístroja je možné jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládania, ktoré je umiestnené v špeciálnom vaku. Diaľkové ovládanie obsahuje okrem ovládacích tlačidiel tiež LCD displej, na ktorom počas masáže vidíte všetky potrebné informácie vrátane typu aktívnej masáže alebo zostávajúceho času. Okrem toho je na displeji umiestnený tiež ukazovateľ, ktorý signalizuje, ktorá časť tela je práve masírovaná.


Hlavné funkcie:
- Dva masážne valčeky zaisťujúce masáž chrtovej časti od krku až po pás
- Automatické alebo manuálne masážne programy
- Masážne techniky chrbtovej časti: roztieranie, kmitanie a stláčanie prstami
- Roztieracie masážne hlávice umiestnené v sedáku
- Vibračná masáž pre oblasť sedacích svalov, bokov a stehien
- Roztieracia masáž pre lýtka
- Nastavenie rýchlosti a intenzity masáže
- Nastaviteľný čas masáže
- Funkcia negatívnych iónov
- Pneumatické polohovanie podpierky nôh
- Voliteľná dĺžka podpierky nôh
- Diaľkové ovládanie
- Čalúnenie z kvalitnej syntetickej kože
- nastaviteľné chrbtové operadlo 95~165° (plynulá regulácia)
- nastaviteľná podpera na nohy -85~5° (plynulá regulácia)
- Ochrana proti prehriatiu motora
Farba: čierna, krémova
Farbu uveďte do poznámky v objednávke

Technické parametre:
Napätie: AC 230V / 50Hz
Spotreba energie: 130W max.
Prednastavený časovač: 15 minút
Farba: čierna, krémova
Farbu uveďte do poznámky v objednávke
Rozmery: 105 x 73.5 x 66.5 cm
Hmotnosť: 39,5 kg
Hrubá hmotnosť: 49 kg

Zdielať na: Masážne kreslo JETT 11 - facebook.com Masážne kreslo JETT 11 - twitter.com Masážne kreslo JETT 11 - google.com Masážne kreslo JETT 11 - digg.com Masážne kreslo JETT 11 - yahoo.com Masážne kreslo JETT 11 - squidoo.com
Masážne kreslo JETT 11 Masážne kreslo JETT 11  
 
Dátum pridania: 28.07.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester JETT10
Alkoholtester JETT10 jett
38,00 €
18,48 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Magnetický  bedrový pás eleastický
Magnetický bedrový pás eleastický DR6301
16,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!