Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážní polštář RelaxFit WLM
02.Masáž hlavy Pavúk
03.VITALLMAX -Masážny vankúš BRALKO 507
04.Vibračný masážny Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
05.Masážny Prístroj Shiatsu Pro InnovaGoods 24W DAR0100711
06.3D Shiatsu masáž na nohy s tlakovo vzduchovou masážou a INFRA WellMax
07.Masážna podložka VARIO BASIC one
08.Masážny prístroj pulzný s infrared terapiou EMT2312
09.Vibračný Mini masážny prístroj mini103
10.Akupresúrny masážny prístroj MC0086
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážny prístroj VIVAMAX TENS

59,00 €
  
Masážny prístroj VIVAMAX TENS
Masáž, chudnutie a formovanie tela - to všetko v jednom prístroji
Prístroj je novou prevratnou zdravotnou a fitnes pomôckou, založenou na poznatkoch fyziky, bioniky a elektrobiológie. Kombinuje teóriu klasickej čínskej liečebnej terapie s modernou mikroelektronickou technológiou, čím prináša užívateľovi nové možnosti masáže. Výrobok bol navyše doplnený o možnosť posilňovania a tvarovaní tela v 3 úrovniach. Okrem iného generuje signály s kmitočtom 2500 Hz schopné zasiahnuť najhlbšie vrstvy tukového tkaniva.

Masážny prístroj Vivamax -2000 je špeciálne navrhnutý na uvoľnenie svalov a zbavenie bolesti. Tento masážny prístroj nahrádza tradičné čínske liečebné metódy použitím elektronického pulzu privedeného priamo na boľavé miesto tela. Masér ponúka liečivý účinok zvlášť pacientom trpiacim bolesťami krku, chrbta, bedier a kĺbov. Prístroj ponúka šesť rôznych programov líšiacich sa intenzitou a frekvenciou, ktoré dosahujú rovnaký výsledok ako ručná masáž. Pri používaní tohto prístroja sa pacientovi zlepší krvný obeh vo svaloch, čo sa prejaví zmiernením únavy a posilnením svalov. Vivamax -2000 III používa bezpečné malé napätie 9V z batérie, takže prúd tečúci telom nemôže spôsobiť poranenie ani popáleniny.


(ilustračné video)Možnosti použitia masážneho prístroja
Masážny prístroj Vivamax-2000 III
1. Najrôznejšie akútne a chronické bolesti, ako je artritída kĺbov, zápal okolia kĺbu, reumatizmus. Poruchy mužských sexuálnych funkcií (impotencia, predčasná ejakulácia, polúcia), nepravidelná a bolestivá menštruácia, problémy s prechodom.
2. Nepríjemné telesné bolesti ako je únava celého tela alebo jeho častí, bolesť v spodnej časti chrbta, bolesť krku a ramien, natiahnuté svaly alebo šľachy, stuhnuté ramena, bolesti brucha, zubov a hlavy, nespavosť.
3. Estetické tvarovanie niektorých častí tela, ako je brucho (napríklad poklesnuté po pôrode), tvarovanie pŕs, sformovanie zakrnelého svalstva a ďalšie.

Mechanizmus pôsobenia na tuky
Nadmerné tukové tkanivo je zapríčinené zvýšeným metabolizmom tučných prvkov počas zažívania. Tento nadbytok vedie ku zväčšeniu tukových buniek a zvýšeniu ich počtu. Prístroj napomáha redukcii hmotnosti intenzívnym precvičením nadmernej tukovej vrstvy a reguláciou procesu metabolizmu tukov.

Mechanizmus pôsobenia na chuť k jedlu
Masážny prístroj Vivamax-2000 III
Masážny prístroj Vivamax spôsobuje pohyb svalov za účelom spotreby nadbytočného tuku a to priamym pôsobením impulzného prúdu s vysokou energiou a strednou frekvenciou na kanály a súbežné akupunktúrne body v ľudskom tele.

Pôsobením elektrických impulzov sa tiež aktivuje centrum ovládajúce chuť k jedlu (hypotalamus). Tým sa spustia autoregulačné pochody, ktoré upravujú funkciu centra príjmu potravy za účelom zníženia chuti k jedlu a regulácie samotného telesného metabolizmu. Elektrická stimulácia zároveň zvyšuje peristaltiku (rytmické zmršťovanie tráviaceho svalstva) a rovnako podporuje redukciu váhy bez akéhokoľvek vedľajšieho efektu.

Mechanizmus potlačenia bolesti
Masážny prístroj AK-2000 III
Zmiernenie bolesti je dosiahnuté stimuláciou nervových buniek vo svaloch tak, aby bolo iniciované rozťahovanie a zmršťovanie svalov, a tým sa zvýši prietok krvi oslabeným tkanivom. To vedie k prísunu proteínov a ďalších živín potrebných na urýchlenie zotavenia svalov a zmiernenie bolesti. Pokiaľ ide o akupunktúru za účelom zmiernenia zápalu a opuchov, využíva prístroj elektrické impulzy s rozdielnou amplitúdou, ktoré účinkujú ako ihly zavedené do rôznych hĺbok a vyvolávajú žiaduci hojivý účinok.
Elektrický pulzný prúd generovaný v závislosti na rytme masáže stimuluje nervy a vyvoláva pohyb svalov bez úsilia užívateľa. Jedná sa o prirodzený jav priamo vyvolávaný prístrojom, ktorý, pokiaľ je používaný správne, napomáha v zmiernení bolesti.

Masáž elektrickými impulzmi
Masážny prístroj AK-2000 III
Z technického pohľadu možno masáž označiť ako cielený pohyb mäkkého tkaniva. Pohyb svalu možno však tiež vyvolať priechodom vhodného elektrického prúdu cez tkanivo. Charakter týchto pohybov svalov je potom určený kmitočtom prúdu, jeho veľkosťou a tvarom.

Z toho princípu vychádza práve prístroj AK - 2000, ktorý nahrádza tradične vykonávanú masáž (t.j. mechanické pôsobenie na mäkké tkanivo) pôsobením elektrického prúdu. Pri voľbe jednotlivých druhov funkcií sa mení nielen tvar a opakovací kmitočet vysielaného prúdu, ale sú vytvárané i skupiny impulzov, ktoré simulujú tradičné postupy používané v čínskej medicíne. Aby bol potlačený efekt adaptácie svalov, strieda sa i polarita impulzov a poradie skupín impulzov. Vďaka špeciálnym tvarom jednotlivých impulzov je prístroj vhodný i na akupunktúru elektrickým prúdom - tzv. elektroakupunktúru.

Ako funguje VIVAMAX -2000 III
- Voliteľná frekvencia (1 až 2500Hz) v šiestich režimoch dodáva pocit uvoľnenia
- Jedinečným návrhom konštrukcie prenikne impulz ľahko do kože
- Šesť tradičných čínskych liečiteľských metód ponúka pacientovi 48 druhov masáží
- Tri rôzne predvoľby pre krk, chrbát, pás, ruky a nohy ponúka 24 kombinácií
- Okamžité uzamknutie optimálnej stimulácie
- Displej zobrazujúci pozície pre umiestnenie elektród
- Možnosť časovania šiestimi časomermi s odpočítavaním

Tieto režimy napodobňujú skutočného maséra pomocou elektronických pulzov pôsobiacich priamo na problémovú časť tela. Práca prístroja je založená na princípe sťahovania a uvoľňovania svalov pri nízkej frekvencii, pri ktorej dochádza k prekrveniu danej časti tela. Stimuláciou vysokou energiou možno dosiahnuť rovnakého účinku ako pri prepichnutí kože ihlou (ako pri akupunktúre). Navyše prúd, ktorý je distribuovaný v určitom rytme, stimuluje nervové svaly a tým svalstvo posilňuje. To všetko zmierňuje únavu a lieči poranenie nervov. Intenzitu elektrických impulzov možno regulovať v desiatich krokoch.
Ďalej masážny prístroj obsahuje tri programy pre elimináciu telesného tuku a formovanie postavy (redukcia hmotnosti, vypínanie pokožky a uvoľňovanie toxických látok). Je možné si tiež nastaviť dobu, po ktorú bude masáž aktívna. Je na výber medzi šiestimi časovými údajmi, a to 5, 10, 15, 20, 25 a 30 minút. Z nich si užívateľ môže vybrať ten, ktorý mu najviac vyhovuje. Všetky režimy a nastavené parametre vrátane pozícií pre umiestnenie elektród sú zobrazované na prehľadnom LCD displeji.

Kde masážny prístroj Vivamax-2000 III pomôže
Pri akútnych a chronických ochoreniach ako je reumatizmus, zápal kĺbov, bolesť a zápal svalov, bolesť v krížoch, chrbta a krčného svalstva, stuhnuté ramená, bolesti brucha, zubov a hlavy. Pri estetických problémoch - redukcia váhy, ovisnuté brucho, zväčšenie pŕs, voľné brucho po pôrode.


Technické údaje

Napájanie 9V
Frekvencia 1až 2500Hz
Pracovná teplota 5 až 40 °C
Vlhkosť do 80 %
Hmotnosť: 160 g

Obsah balenia
- elektronický masážny prístroj
- 4 ks nalepovacie elektródy
- 2 ks prepojovacie kábliky k elektródam
- 4 x Alkalická batéria 1,5 V


Frekvenčný masážny prístroj Vivamax -2000-III možno bez problémov používať na chrbtovú oblasť maximálne na stupeň 1 a 2. Na trupe a krku je použitie možné, ale len na najnižšej hladine intenzity 1 a 2.

Pretože bolo nezvratne preukázané, že miecha, ktorá je najviac citlivá na elektrický prúd je krytá chrbticou s vysokým elektrickým odporom, je možné ustúpiť od pôvodných veľmi striktných obmedzení použitia prístroja na krku a hlave. I tu je možné prístroj používať, ale len v najnižších intenzitách.

POZOR – nie je zdravotnícky prostriedok

Masážny prístroj Vivamax -2000 III je stimulačný relaxačný prostriedok určený iba pre domáce použitie. Nejedná sa o zdravotnícky prostriedok. Nie je určený na odstránenie zdravotníckych problémov, ktoré môže posúdiť a odstrániť iba lekár.

Možnosti použitia [PDF]
Zdielať na: Masážny prístroj VIVAMAX TENS - facebook.com Masážny prístroj VIVAMAX TENS - twitter.com Masážny prístroj VIVAMAX TENS - google.com Masážny prístroj VIVAMAX TENS - digg.com Masážny prístroj VIVAMAX TENS - yahoo.com Masážny prístroj VIVAMAX TENS - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 07.04.2020
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester
Alkoholtester JETT6 Presti
68,00 €
37,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Vyhrievaný  bedrový pás JETT
Vyhrievaný bedrový pás JETT
74,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!