Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Kompresné termo rukavice master
02.Náhradný parafín pre kúpeľ WAX937
03.Bylinný balzám s Pagaštanom konským 500 ml Extra silný BalsamCare
04.GERMANY KONSKÁ MASŤ HREJIVÁ 500ML 4009
05.Parafínový kúpeľ na ruky WAX937
06.Pomôcka proti Celulitíde s Vákuum Terapiou InnovaGoods DAR000767
07.Hadí masážny gel 500 ml BalsamCare
08.Konopný masážny gél 400 ml BalsamCare
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Parafínový kúpeľ na ruky - WAX937

49,00 €
  
Parafínový kúpeľ na ruky
Parafínový kúpeľ model WAX-937 podporuje iba nami predávané náhradné parafíny.
Na realizáciu procedúry je potrebné použiť 2 kusy. Iba u nami predávaných parafínov môžeme zaistiť správnu funkčnosť celej procedúry. Funkčnosť ostatných náhradných parafínov NEZARUČUJEME. Ostatné náhradné parafíny, ktoré sa na trhu vyskytujú, môžu mať iný bod topenia. Výsledkom by bol nedokonale roztavený parafín.

- Zvlhčuje suché ruky a lakte
- Uvoľňuje svalové napätie
- Zmierňuje bolesť svalov


Parafínový kúpeľ na ruky vydáva blahodarné teplo a rešpektuje postihnuté miesta pre vlhké tepelné ošetrenie. Zmäkčuje a zjemňuje suchú a popraskanú kožu. Parafín sa na postihnuté miesto nanáša pri ponorení do špeciálnej nádoby. Parafínový zábal sa využíva i pri degeneratívnom ochorení kĺbov na rukách.

Parafínová kúpeľ na rukyParafínový kúpeľ na ruky je termostaticky kontrolovaným prístrojom. Jeho kapacita použitia je 1,75l parafínu. Doba rozpúšťania do 5tich hodín. Je vyrobený pre nepretržitú 24 hodinový prevádzku.
Parafínový ručný kúpeľ môže pôsobiť veľkým teplom na citlivú pokožku. Pre správne terapeutické účely je ideálna teplota 50 až 55°C.

Pre správne použitie ponorte ruku alebo lakeť do rozpustenej parafínovej nádoby a rýchlo vytiahnite. Proces opakujte 5 až 10 krát. Nesmiete ponoriť ruku alebo lakeť na dlhšie ako 2 sekundy. Pokiaľ máte veľmi citlivú pokožku alebo je vám pohyb nepríjemný, prístroj nepoužívajte.

Parafín kombinuje zdravotnícke a estetické účinky. Pôsobí blahodarne na nervovú sústavu (na dlaniach sú nervové zakončenia buniek), po terapii sú ruky odpočinuté, hladké, jemné a zamatovo hebké. Svojou priedušnosťou zábal zvyšuje prekrvenosť pokožky, nahradzuje obklady, zmäkčuje kožu.

Návod na použitie
1. Vyberte všetko príslušenstvo z obalu.
2. Umiestnite prístroj na rovný stôl a odstráňte vrchný kryt.
3. Pred vložením parafínu sa uistite, že nádoba prístroja je prázdna.
4. Otvorte parafínové vrecko a vložte ho do nádoby. Min váha vrecka je 1.33l, maximálna1,75l. Udržujte hladinu parafínu medzi vyznačenými ryskami.
5. Zapojte prístroj do zásuvky, rozsvieti sa zelené osvetlenie. Červené osvetlenie začne blikať podľa ohrevu. Prístroj sa automaticky zapne po zasunutí do zásuvky. Pokiaľ ho nepoužívate 24 až 72 hodín, nastavte teplotu na tlačidlo „SOLID“ (tuhé zoskupenie). Pokiaľ nepoužívate prístroj dlhšie ako 3 dni, vyberte ho zo zásuvky a uchovajte na suchom a chladnom mieste.
6. Pokiaľ nastavíte teplotu na „MELT“ (rozpúšťanie), prístroj začne ohrievať a rozpúšťať parafín. Doba rozpúšťania je asi do 5tich hodín. Teplotné nastavenie indikuje červené osvetlenie. Nádobu uzatvorte vrchným vekom.
7. Keď je parafín kompletne rozpustený, nastavte teplotný režim na funkciu „WARM“ (horúci). Odstráňte vrchný kryt a vložte mriežku do parafínu a nechajte ju klesnúť na dno nádoby. Opäť zakryte nádobu vrchným vekom. Počkajte asi 1 hodinu, než parafín vychladne na teplotu primeranú na používanie. Používa sa pri izbovej teplote. Pokiaľ parafín začne na povrchu vytvárať stuhnuté častice, opäť zapnite teplotu.

Dôležité upozornenie: Skúšajte teplotu parafínu na vnútornej strane zápästia predtým ako vložíte do parafínu celú ruku alebo lakeť. Nikdy neponárajte ruku, nohu alebo lakeť do parafínu, pokiaľ je parafínový kúpeľ nastavený na režim rozpúšťania (MELT). Vložte do nádoby mriežku až keď je parafín rozpustený.
Zdielať na: Parafínový kúpeľ na ruky - facebook.com Parafínový kúpeľ na ruky - twitter.com Parafínový kúpeľ na ruky - google.com Parafínový kúpeľ na ruky - digg.com Parafínový kúpeľ na ruky - yahoo.com Parafínový kúpeľ na ruky - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 17.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
VARIO II s INFRAred Masážna podložka
VARIO II s INFRAred Masážna podložka Swiss
112,00 €
88,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Magnetický  bedrový pás eleastický
Magnetický bedrový pás eleastický DR6301
16,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!