Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Terapeutická masážna podložka na chodidlá JETT080
02.Masážna podložka akupresúrna JETT XXL 080
03.Vibračný masážny Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
04.Vyhrievaný bedrový pás DAR0403332
05.Bedrový vyhrievací pás DAR0100570
06.Mini ušné naslúchadlo ENI014101
07.Elektrický Masážny Prístroj Proti Celulitíde DAR0100511
08.Masážna podložka VARIO BASIC one
09.Magnetický bedrový pás eleastický DR6301
10.Vákuový prístroj proti celulitíde DAR0505189
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - SANITIZER ®

98,00 €
  
Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ®
Germicidný Sterilizátor má jednoduchý dizajn a výkonnú Ozónovo-UV lampu.
Sterilizátor UV počas prevádzky využíva na sterilizáciu UV žiarenie s dĺžkou vĺn 254 nm, ktoré ničí mikroorganizmy vrátane choroboplodných zárodkov DNA a RNA.


Každý deň, každý z nás používa veľké množstvo pomôcok, ktoré náš život robia príjemnejší. Niektoré používame pre našu hygienu Napr. veci ako sú Respirátory, zdravotnícke rúška, zubná kefka, kľúče, kuchynské utierky, hubky na umývanie riadu, príbory berieme ako úplnú samozrejmú súčasť ľudského života, že si ani neuvedomujeme, že i na týchto všetkých sa kopia nebezpeční škodcovia a najrôznejšie nečistoty.
Naša Ozónová čistička SANITIZER® tieto nečistoty dokáže odstrániť a zároveň tiež odstrániť všetky nemilé pachy pomocou vysokej koncentrácie O3 alebo tiež ozónu. Prístroj pracuje v 5-6 minútovom cykle, počas ktorého veľmi výkonne pracuje a čistí, dezinfikuje, zbaví pachu všetko čo si budete priať. A to všetko s veľmi malou spotrebou a absolútne bezpečne vďaka krytu.

Ozón (racionálny chemický názov trikyslík) je alotropná modifikácia kyslíku. Jeho molekuly pozostávajú z troch atómov kyslíku namiesto dvoch, ktoré tvoria molekuly stabilného bežného dikyslíku. Molekula ozónu je lomená a uhol, ktorý zvierajú väzby medzi atómami kyslíku, je 116,8°. Na prostrednom atóme je kladný náboj, zatiaľ čo na obidvoch krajných je záporný náboj polovičnej veľkosti. Vďaka tomu a svojmu lomenému tvaru má molekula značný dipólový moment.


Ozón vzniká pôsobením elektrických výbojov alebo krátkovlnného ultrafialového žiarenia (napr. UV-C) na molekuly obyčajného kyslíku (dikyslíku), pričom táto reakcia prebieha v dvoch stupňoch. V prvom dodaná energia rozštiepi dvojatómovú molekulu dikyslíku na dva atómy, teda na dva vysoko reaktívne jednoatómové radikály, ktoré sa okamžite spoja s ďalšou molekulou dikyslíku za vzniku trikyslíku (ozónu): Všetko toto dokáže náš skvelý UV ozónový čistič.

V chemických laboratóriách slúži ako oxidačné činidlo, hlavne v organickej syntéze a pri príprave niektorých peroxidových zlúčenín.

V priemysle sa používa predovšetkým na bielenie (napr. textilných látok), pri dezinfekcii, hlavne vody, kde ozonizácia nahrádza bežnejšie a lacnejšie, ale zdravotne menej výhodné chlórovanie pitnej vody, v potravinárskom priemysle k dezinfekcii prevádzok a k povrchovej konzervácii potravinárskych výrobkov a v poľnohospodárstve k povrchovému ošetreniu zeleniny a ovocia (hlavne zabráneniu rastu plesní a kvasiniek).

Osobné predmety a predmety dennej potreby sú ideálnou živnou pôdou pre množenie vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Tento sterilizátor vytvára vysokú koncentráciu Ozónu (O3) a tým vás zbaví ako vírusov, baktérií tak nepríjemných pachov.

1. Efektívne sterilizuje predmety dennej potreby ako ochrany dýchacích ciest, papierové bankovky, mince, tvárové masky, mobilné telefóny, kľúče, zubné kefky, príbory, mycie hubky, kuchynské utierky atď. a atď.
2. Odstraňuje nepríjemné pachy.
3. Dizajn s bezpečnostným krytom, bezpečný a spoľahlivý.

Vlastnosti:

zariadenie je vyrobené z kvalitného plastu
na sterilizáciu je využívané ultrafialové svetlo
sterilizátor UV-C čas sterilizácie 45 min

Technické parametre: SANITIZER

napájanie 220-240V
výstupná frekvencia 50Hz
výkon 8W
Rozmery : 420 mm x 310 mm x 165 mm.
Zdielať na: Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - facebook.com Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - twitter.com Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - google.com Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - digg.com Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - yahoo.com Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® - squidoo.com
Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ®   Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ®
Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ® Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ®   Sterilizátor vecí respirátorov a ochranných rúšok Sanitizer ®
Dátum pridania: 25.03.2020
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester JETT10
Alkoholtester JETT10 jett
38,00 €
18,48 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Rotoped Minibike
Rotoped Minibike VIVAMAX
69,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!