Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Alkohol tester JETT2N
02.Alkoholtester JETT6 Presti
03.Alkoholtester JETT10 jett
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - JETT7

121,85 €
  
Alkohol tester s elektrochemickým senzorom
Jedná sa o pracovné meradlo nestanovené slúžiace na orientačné meranie (domáci monitoring) hladiny alkoholu v krvi.

Tiež sa vám niekedy stalo, že ste sa napili nejakého alkoholického nápoja a potom museli sadnúť za volant? Mali ste obavy z policajnej kontroly? Tento pocit nemusíte už nikdy zažiť. Alkoholtester vám zmeria momentálnu hladinu alkoholu v krvi a ukáže, či môžete šoférovať, takže sa policajnej hliadky nebudete musieť obávať. Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 má pokročilý elektricko?chemický senzor na meranie alkoholu, ktorý je vysoko presný!

Základné informácie o produkte

Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 bol vyvinutý na meranie alkoholu vydychovaného človekom. Po hlbokom výdychu do náustku veľmi rýchlo podá výsledky merania alkoholu. Pokiaľ dychová skúška odhalí, že alkohol v dychu prevyšuje nastavenú hranicu, Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 to oznámi alarmom. Vďaka možným rozšíreniam môže byť Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT77 prepojený s mobilným tlačiarenským zariadením, vykonané merania môžu byť ihneď vytlačené mobilnou tlačiarňou a prípadne použité ako dôkazný materiál.

Alkoholtester JETT7 - funkcie a vlastnosti

- pokročilý elektro-chemický senzor na meranie alkoholu - vysoká presnosť i pre osobnú kontrolu - SMD technológia zaisťujúca stabilný výkon - okamžité zobrazenie výsledkov na LCD displeji - LCD displej s oranžovým pozadím, zobrazujúci aktuálny čas - ľahká prenosnosť, módny vzhľad - energeticky úsporná prevádzka, indikácia slabej batérie - rozšíriteľný o prenosnú tlač? iareň na vytlačenie výsledkov

Špecifikácia produktu Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7

Čo je dôležité vedieť pri kúpe alkoholtesteru
Pri nákupe prístroja na meranie alkoholu vás čaká zásadné rozhodnutie - kúpiť alkoholtester s polovodičovým či elektrochemickým senzorom? Alkoholtester s polovodičovým senzorom bude vždy lacnejší, ľahšie dostupný, ale slúži iba ako orientačné meradlo alkoholu v krvi. Naproti tomu alkoholtester používajúci technológiu elektrochemických senzorov poskytuje vysoko presné merania, ale je o niečo drahší. Každý elektrochemický alkoholtester sa tiež musí jedenkrát za rok nechať zrevidovať, čo vykonáva Slovenský Metrologický Ústav (SMÚ). ). Alkoholtestery s takýmito senzormi používa hlavne Polícia Slovenskej republiky a veľké firmy (napr. ČSA, SAD ? ), ktoré potrebujú mať absolútnu istotu presnosti výsledku merania alkoholu.


Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 - ďalšie funkcie a vlastnosti

Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 existuje v dvoch mutáciách - štandardne bez interfácie na pripojenie externej minitlačiarne (orientačná dychová skúška), ale je možné ho dodať i vrátanie interfácie (profesionálne vykonávané testy na alkohol). Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 bol schválený pre použitie v krajinách EÚ a je preto opatrený značkou CE. Všetka potrebná dokumentácia i návod ako vykonávať testy na alkohol je k dispozícii u dovozcu.


Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 - rozsah merania

0,0-1.0 mg/l (0,0-0,2% alkoholu v krvi (BAC); 0,0-0,2 g/l; 0,0-2,0 prom. BAC).

Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7 - presnosť merania

0.200 - 0.025mg/l
0.200~0.400 - 0.040mg/l
0.400~1.000 - 10%

Stručný postup merania alkoholu

1. Alkoholtester sa zapne pomocou tlačidla POWER. Spustí sa proces štartu a stabilizuje sa vysoko citlivý plynový senzor. Displej zobrazí odpočítavanie, ktoré značí, že prebiehajú preplachovacie cykly a testovanie elektroniky prístroja. Dĺžka procesu trvá okolo 21 sekúnd. Dvojité pípnutie, zobrazenie READY a symbolu 0 naznač ujú, že je možné začať meranie alkoholu. (Pokiaľ počas nasledujúcich 20 sekúnd nie sú vykonané žiadne testy na alkohol, zobrazí sa znak OUT a alkoholtester sa automaticky vypne).

2. Fúknutím jedného dlhého výdychu do náustku je začatá dychová skúška. Fúkať je potrebné po dobu najmenej 3 sekúnd až do pípnutia. Dve krátke pípnutia ohlásia, že množstvo odobratej vzorky je dostatočné a dychová skúška bude podrobená analýze. Prístroj analyzuje, či sa v dychu nachádza alkohol a prevedie výsledok na obsah alkoholu v krvi.

3. Potom, keď je dokončená dychová skúška, zobrazí displej bežiaci znak 0 smerom doľava, kedy prebieha samotná analýza merania alkoholu. Po 15 sekundách sa zobrazí výsledok merania a oznámenie či a v akom množstve sa nachádza alkohol v tele osoby, u ktorej bola dychová skúška vykonávaná.

Technické parametre produktu Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7

- zdroj napätia: 2 ks AA batérií (DC3V)
- pracovný prúd: 50 mA
- pracovné prostredie: suché prostredie, teplota -10°C-50°C, vlhkosť 95%
- časová odozva: <20s Čas výsledku: 15s
- rozmery displeja: 128×67×32mm
- váha prístroja: 162 g (s vloženou batériou)
- životnosť batérie: viac ako 300 meraní alkoholu

Testy na alkohol sú pomerne častou policajnou kontrolou a preto neváhajte a kúpte si Alkoholtester s elektrochemickým senzorom JETT7, s ktorým si môžete urobiť test na alkohol sami.
Zdielať na: Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - facebook.com Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - twitter.com Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - google.com Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - digg.com Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - yahoo.com Alkohol tester s elektrochemickým senzorom - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 08.07.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15 JETT 15
970,00 €
950,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Magnetický  bedrový pás eleastický
Magnetický bedrový pás eleastický DR6301
16,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!