Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Biolampa MultiJett
02.Biolampa zelené svetlo SD956G
03.Biolampa červené svetlo SD956R
04.Biolampa infrared SD956IR
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Biolampa červené svetlo - SD956R

66,48 €
  
Biolampa červené svetlo
Prístroje Photon beauty sú certifikované lekárske pomôcky navrhnuté pre zlepšenie vzhľadu pleti za použitia prírodných svetelných vĺn, ktoré sú vyžarované LED diódami. Štúdie ukazujú, že svetlo preniká do tela vo forme fotónov a je absorbované fotoreceptormi v kožných bunkách. Svetlo aktivuje fotoreceptory v kožných bunkách, ktoré produkujú energiu pre okolité bunkové súčasti a tým skrášľuje pokožku.

Prístroje Photon beauty SD 956 pre starostlivosť o krásu sú používané na liečbu ľahších povrchových poranení a rôznych kožných chýb ako psoriázy, oparov, popálenín a akné. Spektrum svetla je zvlášť efektívne na menšie poranenia, jazvy, akupresúrne body a oblasti blízko vrchnej vrstvy pokožky.
Prístroje rady Photon Beauty tiež vyrovnávajú farebný tón pokožky a podporujú cirkuláciu. Spomaľujú zhlukovanie melanínového pigmentu, ničia akné a dermatitídu a vyhladujú vrásky, jazvy a jamky po neštoviciach.

Funkcia prístrojov Photon Beauty
Bio lampa SD-956R
- Zmenšuje vrásky a predchádza ich vzniku
- Vyrovnáva farebný tón pokožky
- Podporuje obeh
- Zastavuje zhlukovanie pigmentu
- Vyhladzuje pokožku
- Zjemňuje jazvy po neštoviciach
- Zmenšuje jazvy
- Pôsobí proti akné a dermatitíde

Photon Beauty SD 956R - červené svetlo na omladenie pleti
Bio lampa SD-956R
Tento model je navrhnutý tak, aby umožňoval osobnú starostlivosť o pleť na profesionálnej úrovni. Využíva slaboprúdového prírodného červeného svetla a prináša úplne prirodzenú metódu omladenia pleti. Tento spôsob liečby iba svetelným žiarením využíva prirodzené procesy vášho tela tak, aby pomohol potlačiť prejavy starnutia a umocnil a predĺžil účinky prípravkov pre starostlivosť o pleť.
Na rozdiel od niektorých metód potlačenia starnutia, ktoré fungujú na princípe fyziologickej reakcie na čiastočné kontrolované poškodenie, Photon beauty stimuluje prirodzený proces obnovy kože. Ľudia, ktorí prístroj skúšali, si všimli hlavne celkového vyhladenia a hydratácie pokožky, krajšieho farebného tónu a štruktúry pleti, vyhladenie vrások a cítili sa celkovo dobre a odpočinuto.

Vlastnosti
- Červené svetlo – preniká hlboko do pokožky
- Nízky výkon - nepotrebuje chladiace médium
- Kontrola teploty - vždy vlažné a príjemné
- Zvukový signál na konci liečby a automatické vypínanie
- Nízka váha
- Jednoducho prenosné a použiteľné kdekoľvek a kedykoľvek
- Vhodné pre najrôznejšie typy pleti
- Certifikovaný lekársky prístroj

Špecifikácia
- Zdroj napätia: Adaptér 115V(vstup)/15V(výstup)
- Vypínač: zapnuté - vypnuté
- Automatické vypnutie po 10 minútach
- Výstupný mód: pulzný
- Oblasť pôsobenia: 12.56cm2
- Váha: 186 g
- Zvukový signál: 2 tóny na konci používania

ANALÝZA RIZIKA pre biolampy na fotónovú terapiu.
Typ: SD – 956 IR, SD – 956 R, SD – 956 G, SD – 956 B.

KONTRAINDIKÁCIE PRE POUŽÍVANIE FOTÓNOVEJ TERAPIE
Fototerapia sa nesmie používať:
- na ožarovanie miest s podozrením na zhubný nádor ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii zhubného nádoru.
- na ožarovanie v oblasti štítnej žľazy pri jej zvýšenej funkcii, pri jej zväčšení ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii štítnej žľazy. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom.
- u osôb trpiacich vrodenou epilepsiou. Je nebezpečenstvo, že môže dôjsť k záchvatu. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom a v prípade jeho súhlasu vykonávať aspoň prvé aplikácie pod jeho dozorom.
- na ožarovanie očnej sietnice. Túto aplikáciu musí vykonávať lekár. Riziko zasiahnutia očnej sietnice znížime zatvorením obidvoch očí.
- pri podávaní liekov, aplikovaní masážnych prostriedkov alebo pri používaní kozmetických prostriedkov obsahujúcich fotocitlivú látku. Hrozí nebezpečenstvo poškodenia ožarovanej pokožky alebo sliznice. Tieto prípravky je potrebné aplikovať až po ožiarení.
- pre ožarovanie miesta zdroja infekcie (napr. mandle) s ohľadom na možnú prítomnosť baktérií alebo vírusov ako zdroja infekcie. V prípade ožiarenia biolampou sa tieto môžu ešte viac aktivovať a množiť.
Je potrebné byť opatrný pri ožarovaní pacientov so zvýšenou telesnou teplotou, zvlášť v dôsledku infekčných ochorení. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom.


Je potrebné byť opatrný pri ožarovaní pacientov so zníženou kožnou citlivosťou. Aplikáciou polarizovaného svetla znížime citlivosť ešte viac a tým môžeme vyradiť miestne prirodzené obranné schopnosti organizmu. Hrozí tak zvýšené nebezpečenstvo poškodenia ožarovanej oblasti.
Pri aplikácii biolampy, zvlášť pri svietení do ucha, môže dôjsť k vysušeniu pokožky a ku svrbeniu. Vhodné je ošetrenie oblasti zvlhčujúcim olejom (napr. ricínovým) alebo prírodnou masťou.
Pri aplikácii biolampy na otvorené rany, bercove vredy a pod. môže dôjsť k zosilneniu krvácania, ktoré je spôsobené rozšírením ciev ožarovaním. Biolampu je preto potrebné použiť len na okrajové časti rany.
Pri aplikácii biolampy v oblasti kĺbov, hlavne pri ich postihnutí na metabolickom základe (dna, reumatická artritída a artróza), môže dôjsť u približne 15% osôb k miernemu zvýšeniu bolestivosti v ožarovanej oblasti. Toto je prirodzená reakcia organizmu na fototerapiu a nie je dôvodom k jej prerušeniu. Ak použijeme kontinuálny režim ožarovania, pomalého pohybu biolampy nad ošetrovanou oblasťou popr. skrátenie doby ožarovania, dôjde postupne k ústupu bolesti a k dosiahnutiu analgetického efektu.
Ožarovanie biolampou je vhodné pre všetky typy pleti. Doba aplikácie na jednu oblasť musí byť v rozmedzí 10 až 30 minút.
Pokiaľ kozmetické či iné liečebné prostriedky neobsahujú fotocitlivú látku, je možné dané miesto ožarovať biolampou a tým i zvýšiť výsledný efekt prostriedku.
Zdielať na: Biolampa červené svetlo - facebook.com Biolampa červené svetlo - twitter.com Biolampa červené svetlo - google.com Biolampa červené svetlo - digg.com Biolampa červené svetlo - yahoo.com Biolampa červené svetlo - squidoo.com
Biolampa červené svetlo  
 
Dátum pridania: 12.07.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
VARIO II s INFRAred Masážna podložka
VARIO II s INFRAred Masážna podložka Swiss
112,00 €
88,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods V0103153
17,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!