Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
02.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1
03.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 3
04.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna terapeutická posteľ - StarJETT 4

1.490,00 €
  
Masážna terapeutická posteľ
Trápia vás bolesti hlavy, chrbtice či kĺbov? Máte nedostatok energie a cítite sa unavení? Trpíte stresom a potrebujete uvoľniť svoju myseľ? Chceli by ste sa lepšie koncentrovať? Trávite veľa času pri počítači? Vhodná masáž je odpoveďou na dnešný hektický spôsob života. Masáž sa môže stať prostriedkom, ktorý nám môže pomôcť vzoprieť sa návalu práce a nezhôd vo svojom okolí. Je to reč dotyku. Reč každému zrozumiteľná, ktorú môžeme použiť na utíšenie bolesti a zmiernenie napätia. Pre mnohých z nás je pocit stuhnutých kĺbov, bolesť vo svaloch a chrbte bežným pocitom, na ktorý sme si už zvykli. Často si až po masáži uvedomíme, že naše svaly boli bolestivo napäté a že prekonávanie nepríjemných pocitov s tým spojených nás stojí veľa energie.

Predstavujeme vám masážnu terapeutickú posteľ PR-B003. Vďaka modernej technológii prístroj PR-B003 využíva poznatkov z orientálnej medicíny. Masáž je založená na výraznej stimulácii dôležitých akupunktúrnych bodov, čo umožňuje telu uvoľniť napätie v potrebných partiách a výrazne zlepšiť krvný obeh celého tela. Masážna terapeutická posteľ PR-B003 je vybavená úplne revolučným masážnym mechanizmom. Masážny matrac určený pre masáž hornej polovice tela obsahuje päť masážnych valčekov, ktoré sú vyrobené z prírodného liečivého kameňa jade. Masážny systém je špeciálne navrhnutý do tvaru písmena „S“, čo zaisťuje, že masážne valčeky jazdia počas masáže po tvarovaných koľajniciach a presne kopírujú zakrivenie ľudského tela. Päť masážnych valčekov teda zaisťuje masáž chrbtovej časti (od oblasti bokov až k hlave a späť). Ďalšie štyri masážne valčeky umiestnené v dolnej masážnej matraci vykonávajú masáž spodnej polovice tela (od oblasti chodidiel k bokom a späť). Všetky masážne valčeky sú po celú dobu masáže vyhrievané. Teplotu vyhrievania je možné nastaviť v rozmedzí 40°C – 70°C, čo napomáha pri odstraňovaní bolesti stuhnutých svalov. Tento prístroj je ideálnou voľbou na posilnenie vášho imunitného systému.

Počúvanie hudby počas masáže
Počas príjemne uvoľňujúcej masáže si môžete zároveň vychutnať počúvanie uvoľňujúcej relaxační hudby, ktorá je dodávaná spoločne s prístrojom. Na boku postele je umiestnený USB konektor pre flash disk). Spolu s masážnou posteľou sú dodávané tiež kvalitné Hi-Fi slúchadlá, ktoré hudobný prežitok ešte viac umocnia. Môžete samozrejme počúvať i vašu obľúbenú hudbu. Do USB konektoru možno pripojiť akýkoľvek flash disk a prehrávať hudbu vo formáte MP3.

Voľba výšky postavy
Masážna terapeutická posteľ PR-B003 dokáže tiež zmerať výšku postavy užívateľa a samotnú masáž tak následne čo najlepšie prispôsobiť presne veľkosti postavy. Masážne hlavice po tomto nastavení potom vykonávajú masáž oveľa efektívnejšie a účinnejšie.

Automatické masážne programy
Masážna terapeutická posteľ PR-B003 ponúka dva režimy prevádzky (automatický a manuálny). Pri automatickom režime je možné voliť medzi ôsmimi masážnymi programami pre masáž horných partií tela a medzi štyrmi masážnymi programami pre masáž dolných partií tela. Jednotlivé programy sa líšia v časti tela, ktorú masážne hlavice masírujú. Pri automatických masážnych programoch je nastavený časovač na dobu 30 minút a po uplynutí tejto doby sa masáž automaticky zastaví. Pri manuálnom režime si môžete sami zvoliť spôsob masáže. Masážna terapeutická posteľ PR-B003 umožňuje vďaka špeciálnej konštrukcii a kombinácii účinkov jade kameňov, akupunktúry, shiatsu masáže a infračerveného žiarenia veľmi účinnú masáž celého tela, čím udržiava dobrú pohyblivosť chrbtice, odvádza z tela toxické látky, spomaľuje proces starnutia buniek, zázračne pôsobí na preťažené orgány a posilňuje imunitný organizmus ľudského tela. Ovládanie terapeutickej masážnej postele PR-B003 je zaistené pomocou diaľkového ovládania vybaveným LCD displejom. Týmto diaľkovým ovládaním je možné jednoducho nastavovať jednotlivé prevádzkové režimy a teplotu vyhrievania.

Ručný masážny projektor
K masážnej terapeutickej posteli PR-B003 sa dodávajú tiež dva ručné masážne projektory. Prvý je vybavený jedenástimi masážnymi jade valčekmi a druhý piatimi masážnymi jade valčekmi. U týchto ručných masážnych projektorov možno regulovať teplotu vyhrievania jade valčekov od 40 °C do 70 °C. Týmito ručnými masážnymi prístrojmi môžete vykonávať masáž kombinovanú s prehrievaním prakticky akejkoľvek časti vášho tela. Vďaka špeciálnemu výhrevnému systému je možné vykonávať termoterapiu celého vášho tela. Termoterapia znamená liečbu teplom a jedná sa o jednu z najstarších, ale zároveň najúčinnejších techník pri zlepšovaní krvného obehu, čím dochádza k uvoľňovaniu stuhnutých a bolestivých svalov. Vďaka zahrievaniu sa zároveň tiež zrýchľuje metabolizmus, čo má za následok rýchlejšie odstraňovanie toxických látok z tela.

Liečivé kamene Jade:
Jade je zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.
Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpamätanie sa na minulé existencie. Uľahčuje medziľudskú komunikáciu, napomáha vedomiu vyšších rovín bytia, je symbolom božej lásky. Je spájaný s hudbou. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdečnú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus.


A práve z kameňov Jade sú v masážnej posteli B003 vyrobené špeciálne masážne valčeky – tzv. „Jade rollers“, ktoré sú pripevnené na koľajniciach a pri masáži pomaly prechádzajú tam a späť pozdĺž celej chrbtice. Jade rollers sú tiež zároveň vyhrievané, čím teda plnia jednak funkciu masáže, tak tiež funkciu prehrievania, ktorá vychádza zo starej čínskej metódy moxibuscie.
Úlohou moxibuscie je nahrievanie akupunktúrnych bodov. Táto technika sa používa pri rôznych prechladnutiach, napríklad pri reumatických bolestiach pohybového aparátu. Moxibusciou sa liečia hlavne dlhotrvajúce, vysiľujúce a chronické ochorenia.

Technické parametre produktu masážna terapeutická posteľ PR-B003:
• Model: PR-B003
• Napájanie: 230V / ~ 50Hz
• Rozsah teplôt: 40 °C – 70 °C
• Príkon: 300 W max.

DOPRAVA GRÁTIS !!!
Zdielať na: Masážna terapeutická posteľ - facebook.com Masážna terapeutická posteľ - twitter.com Masážna terapeutická posteľ - google.com Masážna terapeutická posteľ - digg.com Masážna terapeutická posteľ - yahoo.com Masážna terapeutická posteľ - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 03.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Alkoholtester JETT10
Alkoholtester JETT10 jett
38,00 €
18,48 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Elektrická vyhrievacia podložka
Elektrická vyhrievacia podložka vivamax
24,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!