Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
02.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1
03.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 3
04.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna terapeutická posteľ - StarJETT 3

1.329,62 €
  
Masážna terapeutická posteľ
Najčastejšie zdravotné problémy súčasnej modernej spoločnosti sa týkajú pohybového ústrojenstva. Najčastejšie sa jedná o bolesti svalov alebo kĺbov. Táto skutočnosť je spôsobená z veľkej časti dnešným spôsobom života, kedy väčšinu času trávia ľudia v sede a chýba im dostatok správneho pohybu. Každý človek určite niekedy zažil bolesť nejakej časti jeho tela či iný zdravotný problém, ktorý mu zabraňoval v neobmedzenom pohybe, pôsobil negatívne na jeho myslenie a tým mu celkovo zhoršoval jeho životnú pohodu. Riešením v tomto prípade sú rôzne druhy masáží a relaxačných procedúr, ktoré uvoľňujú svaly, zbavujú napätia a stresu a uvádzajú ľudský organizmus do celkovej harmónie. Základný typ masáže priamo nadväzuje na znalosti Čínskej tradičnej medicíny, ktorá na rozdiel od západného pojatia lekárstva vníma telo ako celok.Masážna terapeutická posteľ Star Jett 3
Masáž je založená na výraznej stimulácii dôležitých akupunktúrnych bodov, čo umožňuje telu uvoľniť napätie v potrebných partiách. Jedna z možností, ako si dopriať masáž, sú špecializované masážne salóny. V dnešnej dobe sa však oveľa častejšie používajú najrôznejšie masážne prístroje a pomôcky, ktoré majú dve základné vlastnosti. Prvou vlastnosťou je ich spoločný princíp činnosti, ktorý je založený na nejakom druhu stimulácie svalov a nervov. Druhou vlastnosťou je potom to, že ich užívateľ môže používať kedykoľvek si želá a nie je odkázaný na niekoho ďalšieho. Väčšina týchto zariadení je však malej veľkosti a je určená iba pre lokálnu masáž.


Existujú však i komplexné masážne terapeutické prístroje, ktoré poskytujú masáž celého tela. Takýmito prístrojmi sú napríklad rôzne masážne kreslá alebo masážne postele. A práve do skupiny masážnych postelí patria táto masážna terapeutická termo posteľ Star Jett 3, ktorá v sebe kombinuje stáročia overené metódy tradičnej čínskej medicíny a najmodernejšie technológie tejto doby. Tento masážny systém bol vyvinutý najlepším týmom lekárov, elektronických inžinierov a odborníkov na výrobu a bol navrhnutý ako prístroj pomáhajúci pri odstraňovaní bolestí a zdravotných problémov ľudského tela.

Masážna terapeutická posteľ Star Jett 3


Táto posteľ je vybavená špeciálnym masážnym mechanizmom, ktorý je tvorený celkom deviatimi masážnymi valčekmi vyrobenými z prírodného liečivého kamene jade (tzv. jade rollers). Masážny systém je špeciálne navrhnutý do tzv. „S“ tvaru, čo zaisťuje, že masážne valčeky jazdia počas masáže po tvarovaných koľajniciach a presne kopírujú zakrivenie tela. Päť masážnych valčekov zaisťuje masáž chrtovej časti – teda od krku až po pás. Ďalšie štyri masážne hlavice vykonávajú masáž spodnej polovice tela. Všetky masážne valčeky sú vyhrievané. Teplotu vyhrievania je možné nastaviť v rozmedzí 40°C – 70°C, čo veľmi dobre pomáha pri odstraňovaní bolesti stuhnutých svalov.

Sila kameňov Jade – Jade rollers
Masážna terapeutická posteľ Star Jett 3
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Je symbolom šťastia, priateľstva a dlhého života. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdečnú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodarne účinky na ľudský organizmus.

A práve z kameňov Jade sú v masážnej posteli B005 vyrobené špeciálne masážne valčeky – tzv. „Jade rollers“, ktoré sú pripevnené na koľajniciach a pri masáži pomaly prechádzajú tam a späť pozdĺž celej chrbtice. Jade rollers sú zároveň tiež vyhrievané, čím teda plnia jednak funkciu masáže, tak tiež funkciu prehrievania, ktorá vychádza zo starej čínskej metódy moxibuscie. Úlohou moxibuscie je nahrievanie akupunktúrnych bodov. Táto technika sa používa pri rôznych prechladnutiach, napríklad pri reumatických bolestiach pohybového aparátu. Moxibusciou sa liečia hlavne dlhotrvajúce, vysiľujúce a chronické ochorenia.

Jade rollers stimulujú životne dôležité akupunktúrne body, čím podporujú metabolizmus a povzbudzujú imunitný a lymfatický systém. Masážne valčeky neustálym pohybom po celej dĺžke tela vykonávajú masáž svalov od krku až po chodidlá. Masírované svaly sa tak uvoľňujú, zbavujú sa napätia a obnovuje sa ich bezbolestná pohyblivosť.

Ručný masážny projektor
Spolu s posteľou je dodávaný tiež ručný masážny prístroj, ktorý je vybavený deviatimi masážnymi jade valčekmi, ktoré môžu byť tiež vyhrievané až na teplotu 70°C. Vďaka tomuto ručnému masážnemu prístroju môžete vykonávať masáž kombinovanú s prehrievaním prakticky akejkoľvek časti vášho tela.
Vďaka špeciálnemu výhrevnému systému je možné vykonávať termoterapiu celého vášho tela. Termoterapia znamená liečenie teplom a jedná sa o jednu z najstarších ale zároveň najúčinnejších techník pri zlepšovaní krvného obehu, čím dochádza k uvoľňovaniu stuhnutých a bolestivých svalov. Vďaka zahrievaniu sa zároveň tiež zrýchľuje metabolizmus, čo má za následok rýchlejšie odstraňovanie toxických látok z tela von.


Masážna terapeutická posteľ Star Jett 3
Automatické masážne programy
Masážna terapeutická termo posteľ B005 ponúka dva režimy prevádzky – automatický a manuálny. Pri automatickom režime je možné voliť medzi piatimi masážnymi programami. Jednotlivé programy sa líšia v časti tela, ktorú masírujú. Pri automatických masážnych programoch je nastavený časovač na dobu 40 minút, po uplynutí tejto doby sa masáž automaticky zastaví. Pri manuálnom režime si môžete sami zvoliť spôsob masáže.

Masážna terapeutická termo posteľ B005 umožňuje vďaka špeciálnej konštrukcii a kombinácii účinkov jade kameňov, akupunktúry, shiatsu masáže a infračerveného žiarenia veľmi účinnú masáž celého vášho tela, čím udržiava dobrú pohyblivosť vašej chrbtice, odvádza z tela toxické látky, spomaľuje proces starnutia buniek, zázračne pôsobí na preťažené orgány a posilňuje imunitný organizmus ľudského tela.

Jednoduché ovládanie
Ovládanie terapeutickej masážnej postele B005 je zaistené pomocou užívateľsky príjemného diaľkového ovládania vybaveného LCD displejom. Týmto diaľkovým ovládaním je možné jednoducho nastavovať jednotlivé prevádzkové režimy a teplotu vyhrievania.

Hlavné prednosti terapeutickej masážnej postele B005
• Spojenie liečivej prírodnej sily jade kameňov s modernou technológiou infračerveného žiarenia
• Kombinácia akupunktúry a moxibuscie uvoľňuje svaly a navracia im ich pohyblivosť
• Komplexný masážny systém poskytujúci masáž tela od krku až k chodidlám
• Masáž pomocou 9 masážnych valčekov vyrobených z prírodného kamene Jade
• Unikátne špeciálne tvarovaný masážny koľajnicový mechanizmus presne kopíruje zakrivenie ľudského tela
• Posilňovanie imunitného systému, zlepšovanie krvného a lymfatického obehu
• Jednoduché ovládanie vďaka prehľadnému diaľkovému ovládanie
• 5 automatických prednastavených masážnych programov pre masáž, relaxáciu a celkové uvoľnenie celého vášho organizmu
• Prednastavený časovač na dobu 40 minút
• Ručný masážny projektor tvorený deviatimi jade valčekmi s funkciou vyhrievania
• Tichá prevádzka zaisťuje maximálne príjemnú relaxáciu
• Stabilný rám
• Napájanie z klasickej zásuvky 230V

Technické parametre masážnej terapeutickej postele B005
Model: Star Jett 3
Napájanie: 230V / ~50Hz
Spotreba: 200W
Rozsah teplôt: 40 – 70°C
Rozmery lôžka: 195 x 62 x 15cm
Hmotnosť: 85kg

DOPRAVA GRÁTIS !!!
Zdielať na: Masážna terapeutická posteľ - facebook.com Masážna terapeutická posteľ - twitter.com Masážna terapeutická posteľ - google.com Masážna terapeutická posteľ - digg.com Masážna terapeutická posteľ - yahoo.com Masážna terapeutická posteľ - squidoo.com
Masážna terapeutická posteľ Masážna terapeutická posteľ  
 
Dátum pridania: 03.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15 JETT 15
970,00 €
950,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta
Ohrievacia deka krku, ramien a chrbta DEGA
25,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!