Internetovy obchod Zdravie-Relax.sk
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk
|- BAZÁR
|- SAUNY
 
Zdravie-Relax.sk Prečítajte si

» Vzorová info stránka

» Cenník Zdravie-Relax.sk
Zdravie-Relax.sk Najpredávanejšie
01.Terapeutická masážna podložka na chodidlá JETT080
02.Masážna podložka akupresúrna JETT XXL 080
03.Kamienkový akupresúrny chodník MeDical Foot
04.Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene GH2122
05.Vibračný masážny Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
06.Vyhrievaný bedrový pás DAR0403332
07.Mini ušné naslúchadlo ENI014101
08.Elektrický Masážny Prístroj Proti Celulitíde DAR0100511
09.Bedrový vyhrievací pás DAR0100570
10.Masážna podložka VARIO BASIC one
» Mapa stránok
Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - GH2122

36,00 €
  
Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene
Každý deň, každý z nás používa veľké množstvo pomôcok, ktoré náš život robia príjemnejší. Niektoré používame pre našu hygienu Napr. veci ako sú zubná kefka, kľúče, kuchynské utierky, hubky na umývanie riadu, príbory berieme ako úplnú samozrejmú súčasť ľudského života, že si ani neuvedomujeme, že i na týchto všetkých sa kopia nebezpeční škodcovia a najrôznejšie nečistoty. Naša Ozónová čistička tieto nečistoty dokáže odstrániť a zároveň tiež odstrániť všetky nemilé pachy pomocou vysokej koncentrácie O3 alebo tiež ozónu. A to všetko s veľmi malou spotrebou a absolútne bezpečne vďaka krytu.

Ozón (racionálny chemický názov trikyslík) je alotropná modifikácia kyslíku. Jeho molekuly pozostávajú z troch atómov kyslíku namiesto dvoch, ktoré tvoria molekuly stabilného bežného dikyslíku. Molekula ozónu je lomená a uhol, ktorý zvierajú väzby medzi atómami kyslíku, je 116,8°. Na prostrednom atóme je kladný náboj, zatiaľ čo na obidvoch krajných je záporný náboj polovičnej veľkosti. Vďaka tomu a svojmu lomenému tvaru má molekula značný dipólový moment.

Ozónový čistič Boxiene

Ozón vzniká pôsobením elektrických výbojov alebo krátkovlnného ultrafialového žiarenia (napr. UV-C) na molekuly obyčajného kyslíku (dikyslíku), pričom táto reakcia prebieha v dvoch stupňoch. V prvom dodaná energia rozštiepi dvojatómovú molekulu dikyslíku na dva atómy, teda na dva vysoko reaktívne jednoatómové radikály, ktoré sa okamžite spoja s ďalšou molekulou dikyslíku za vzniku trikyslíku (ozónu): Všetko toto dokáže náš skvelý ozónový čistič.

V chemických laboratóriách slúži ako oxidačné činidlo, hlavne v organickej syntéze a pri príprave niektorých peroxidových zlúčenín.

V priemysle sa používa predovšetkým na bielenie (napr. textilných látok), pri dezinfekcii, hlavne vody, kde ozonizácia nahrádza bežnejšie a lacnejšie, ale zdravotne menej výhodné chlórovanie pitnej vody, v potravinárskom priemysle k dezinfekcii prevádzok a k povrchovej konzervácii potravinárskych výrobkov a v poľnohospodárstve k povrchovému ošetreniu zeleniny a ovocia (hlavne zabráneniu rastu plesní a kvasiniek).

Ozónový čistič Boxiene
Osobné predmety a predmety dennej potreby sú ideálnou živnou pôdou pre množenie baktérií a choroboplodných zárodkov. Táto IONCARE Ozónová čistička vytvára vysokú koncentráciu Ozónu (O3) a tým vás zbaví ako baktérií tak nepríjemných pachov.

1. Efektívne sterilizuje predmety dennej potreby ako papierové bankovky, mince, tvárové masky, mobilné telefóny, kľúče, zubné kefky, kŕmidlá, mycie hubky, kuchynské utierky atď.
2. Odstraňuje nepríjemné pachy.
3. Obsahuje , 5, 15, 30 minútový čistiaci cyklus a funkciu automatického vypnutia. Je vysoko výkonná a energeticky úsporná.

5. Dizajn s bezpečnostným krytom, bezpečná a spoľahlivá.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Ekologicky prijateľné: bez chemických a toxických prísad
Antibakteriálny
UV sterilizátor: 99,9 %
Rýchla dezinfekcia: Ultrafialové svetlo
Gombík: On/Off
Časový spínač: 5-15-30 min
Automatické vypnutie
pohodlné, jednoduché a bezpečnostné použitie
Jednoduché uloženie a prenášanie
Pripojenie:

micro USB 5 V 1 A
Zahŕňa USB a mikro USB kábel

Dĺžka vlny: UV-C 185 nm
UV trubka: 0,5 W
Približné rozmery: 23 x 10 x 14 cm

FAQ (Často kladené otázky)

1. Prečo by som si mal dávať pozor na baktérie na osobných veciach?
O: Osobné veci a veci dennej potreby sú ideálnou živnou pôdou pre baktérie a choroboplodné zárodky. Tieto baktérie sa neustále množia a môžu spôsobovať problémy, hlavne deťom a starým ľuďom, preto by ste ich mali zničiť tak rýchlo ako je to možné. IONCARE ozónová čistička ničí baktérie a eliminuje zápach vysokou koncentráciou ozónu.

2. Čo je to ozón? Ako funguje?
O: Ozón je nestabilný plyn s charakteristickým zápachom. Ak reaguje molekula kyslíku O2, s atomárnym kyslíkom O, výsledkom je ozón O3. Tretí atóm kyslíku je nestály a ľahko sa z molekuly ozónu odštepuje. Je veľmi reaktívny, čím ničí bunkové štruktúry baktérií a tým ich účinne likviduje. Nielenže ničí baktérie, vírusy, spóry, plesne, huby a roztoče ale tiež neutralizuje pachy. IONCARE ozónová čistička používa novú technológiu elektrických výbojov, ktoré menia kyslík na Ozón.

3. Existuje nejaký vedecký dôkaz, že je IONCARE ozónová čistička efektívna v likvidácii mikroorganizmov?
O: Áno, správa z SGS ukazuje, že Multifunkčný

IONCARE ozónová čistička zničí cez 90% baktérií Escherichia coli a Pseudomonas aeruginosa na vašich veciach počas niekoľkých minút.

4. Môže byť IONCARE ozónová čistička nebezpečná?
O: V žiadnom prípade. Ozón je dobre známy, že sa veľmi rýchlo rozpadá na kyslík. IONCARE čistička nepoužíva žiadne chemikálie ani postreky a jej použitie je úplne bezpečné.

5. Aká je životnosť Boxiene-IONCARE čističky?
O: Okrem batérií neobsahuje žiadne súčasti, ktoré by bolo treba po čase vymeniť. IONCARE ozónovú čističku môžete používať každý deň.
Zdielať na: Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - facebook.com Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - twitter.com Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - google.com Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - digg.com Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - yahoo.com Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene - squidoo.com
Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene   Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene
Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene   Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene Ozónový čistič-sterilizátor vecí Boxiene
Dátum pridania: 20.08.2010
Odporúčané produkty
Internetový obchod Zdravie-Relax.sk AKTUALITY 5
DORUČENIE ZDARMA !!!
Pri objednávke nad 58,- eur Vám objednaný tovar doručíme ZDARMA !!!
Telefonická objednávka
Zdravie-Relax.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Objednávam InfoMail
Zdravie-Relax.sk Akcie a Zľavy Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15
Masážne kreslo s masážou hlavy a pliec JETT 15 JETT 15
970,00 €
950,00 €
Zdravie-Relax.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods V0103153
17,00 €
Naši partneri
 
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Zdravie-Relax.sk Referencie a názory Internetový obchod Zdravie-Relax.sk »
» Napíšte hodnotenie!